Producenci

Lampa Cintropur TIO-UV

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 6 750,00 zł 6750.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Cintropur

Opis

Urządzenie Cintropur TIO-UV to nowość dostępna na rynku inżynierii uzdatniania wody. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, filtr może być instalowany nawet w ciasnych pomieszczeniach. Trzy stopnie filtracji zapewniają optymalne oczyszczenie wody.

Cechy filtra Cintropur TIO-UV - zapewnia długi czas kontaktu wody ze złożem, wykorzystuje unikalny system rękawów filtracyjnych, uzdatnianie wody bez ryzyka przedawkowania produktami chemicznymi, potwierdzona skuteczność sprawdzona na mikroorganizmach szkodliwych dla człowieka, brak toksycznych półproduktów, prosty serwis.

Zasada działania - na początku ciecz przelatuje przez siatkę filtra mechanicznego, który zatrzymuje stałe cząsteczki (ziemi, piasku, rdzy) znajdujące się w stanie zawieszonym w wodzie. Następnie woda przepływa przez wkład zasypany węglem aktywnym, który eliminuje z wody chlor i substancje lotne. Ostatni etap filtracji sterylizuje wodę pod kątem bakterii, wirusów, pierwotniaków itp.

Filtr Cintropur TIO-UV posiada profesjonalny układ sterowania, który umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia, posiada kontrolkę działania, licznik godzinowy, dźwiękowy czujnik uszkodzenia promiennika.

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Zastosowanie -uzdatnianie wody wodociągowej, studziennej i wody z odwiertów, ochrona wody przeznaczonej do wykorzystania sanitarnego, filtracja wody deszczowej w celu zwiększenia bezpieczeństwa jej użytkowania.

Skład zestawu:

  • Filtr Cintropur TIO-UV
  • Promiennik
  • Osłona kwarcowa
  • Zasilacz z układem sterowania
  • Wspornik ścienny
  • Klucz serwisowy
  • Wkład filtracyjny 25 mikronów

Dane techniczne

Rozmiar 435 x 582 mm
Przepływ (max) 2 m³/h
Transmisja wody 90 %
Moc promiennika 25 W
Symbol promiennika Philips
Przyłącza (typ) Śrubunkowe
Przyłącza (rozmiar) 3/4"
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Ciśnienie na wejściu (max) 16 bar
Waga 6,2 kg
Zasilacz 230 V 50 Hz
Dodatkowe Sygnalizacja działania i awarii, licznik czasu pracy, przypomnienie o wymianie promiennika

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl