Producenci

Lampa TMA D6

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 680,00 zł 1680.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.78 (Ilość ocen: 9)
Producent: TMA

Opis

Lampa bakteriobójcza TMA D6 (wcześniejsza wersja to TMA V20) jest idealnym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w małych instalacjach wodnych (mieszkania, małe domki, biura). Ujęcie studzienne skażone bakteriologicznie należy najpierw wysterylizować - pozbawić wszelkich wirusów, bakterii i grzybów.

Stosowanie ultrafioletu pozwala zniszczyć bakterie do poziomu stawianego wodzie pitnej oraz skuteczne zredukować chloraminy, które wpływają na zapach wody. Długość fali emitowanej przez promienniki niskociśnieniowe (amalgamatowe) montowane w lampach TMA wynosi 254 mn. Niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe posiadają wysoką skuteczność oraz długi czas pracy (około 16000 godzin), co wpływa na konieczność wymiany żarnika dopiero po 22 miesiącach pracy.

Promienniki amalgamatowe posiadają natychmiastowy zapłon po wyłączeniu lub zaniku napięcia. Ponadto dzięki temu, że pracują w niskiej temperaturze - zabezpieczają rurę kwarcową przed osadzaniem się na jej powłoce osadu (kamienia).

Certyfikat:

Certyfikat PZH Atest PZH (Polskiego Zakładu Higieny) jest świadectwem, że przedstawiony do oceny wyrób, podczas stosowania zgodnego z zaleceniami producenta, nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko.

Zalety lampy TMA D6 - niewielkie gabaryty, możliwość pracy w pionie i poziomie, możliwość pracy w przypadku braku przepływu wody, jednakowa skuteczność promieniowania UV w całej komorze, nie wymaga minimalnego przepływu wody, prosty montaż i serwis, wysoka odporność korpusu na trudne warunki, rura osłonowa z czystego kwarcu, posiada turbolizator i dodatkowe prowadnice rur kwarcowych.

Należy pamiętać, że dezynfekcja powinna być ostatnim stopniem w procesie uzdatniania wody. Lampa UV powinna zapewniać odpowiednia dawkę promieniowania (w zależności od szczytowego zapotrzebowania na wodę). Wydajność lamp bakteriobójczych podawana przez producenta odnosi się do wody spełniającej normę w zakresie składu chemicznego oraz mętności.

Skład zestawu:

  • Lampa TMA D6
  • Promiennik
  • Osłona kwarcowa
  • Zasilacz
  • Optyczny wskaźnik pracy promiennika

Dane techniczne

Rozmiar 660 x 130 x 240 mm
Przepływ (min) 2,3 m³/h przy dawce 400 J/m²
Moc promiennika 27 W
Symbol promiennika TMA
Przyłącza (typ) MNPT
Przyłącza (rozmiar) 1"
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Ciśnienie na wejściu (max) 10 bar
Waga 6,2 kg
Zasilacz 220V-240V 50/60Hz
Dodatkowe Optyczny wskaźnik pracy promiennika

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl