Producenci

Lampa Cintropur 10000

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 9 999,00 zł 9999.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Cintropur

Opis

Technologia eliminacji mikroorganizmów przy pomocy promieniowania UV pozwala na skuteczne uzdatnienie wody i ograniczenie ryzyka jej skażenia. Woda pitna uzyskana przy jej użyciu jest czysta pod względem bakteriologicznym.

Cechy lampy UV Cintropur 10000 - najwyższa możliwa wydajność, maksymalna fizyczna dezynfekcja, uzdatnienie wody bez użycia środków chemicznych, potwierdzona skuteczność, prosta budowa i serwis.

Zasada działania -Sztuczne promieniowanie UV o długości fali 253,7nm wykorzystywane jest do usuwania mikroorganizmów z wody w instalacji. Uzdatnianie wody przy pomocy lampy bakteriobójczej to wydajna i skuteczna metoda, będąca jednocześnie bezpieczną dla środowiska.

Układ sterowania, w który wyposażona została lampa Cintropur 10000 umożliwia jej zdalne włączanie i wyłączanie. Wyposażony w kontrolkę działania, czujnik promiennika i licznik godzinowy układ jest

Lampa bakteriobójcza Cintropur 10000 posiada profesjonalny układ sterowania, który umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia, posiada kontrolkę działania, licznik godzinowy i dźwiękowy czujnik uszkodzenia promiennika.

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Zastosowanie - filtracja wody deszczowej (poszerzenie jej zakresu zastosowań oraz zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania), uzdatnianie wody z odwiertów i studni (eliminując możliwość skażenia patogenami), oczyszczanie wody wodociągowej (daje gwarancję jakości i czystości wody pod kątem bakteriologicznym), ochrona wody magazynowanej (do wykorzystania sanitarnego).

Skład zestawu:

  • Lampa Cintropur 10000
  • Promiennik
  • Osłona kwarcowa
  • Zasilacz z układem sterowania
  • Wspornik ścienny

Dane techniczne

Rozmiar 239 x 641 mm
Przepływ (max) 10 m³/h
Transmisja wody 90 %
Moc promiennika 95 W
Symbol promiennika Philips
Przyłącza (typ) Śrubunkowe
Przyłącza (rozmiar) 2"
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Ciśnienie na wejściu (max) 16 bar
Waga 7,6 kg
Zasilacz 230 V 50 Hz
Dodatkowe Sygnalizacja działania i awarii, licznik czasu pracy, przypomnienie o wymianie promiennika

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl