Zestaw półroczny do osmozy Atlas Filtri OASIS Sanic

Dostępność: w magazynie
Cena: 120,00 zł 120.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Półroczny zestaw wstępnych wkładów filtracyjnych do osmozy Atlas Filtri OASIS DP Sanic zawiera dwa wkłady mechaniczne - sznurkowy o dokładności filtracji 25 mikronów oraz piankowy o dokładności filtracji 5 mikronów, które oczyszczają wodę z zawiesin sedymentacyjnych a także blok węglowy , który pozbawia wodę zapachu chloru, poprawiając tym samym jej smak, zapach i barwę.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Wkłady Atlas Filtri (importowane bezpośrednio z Włoch) nie powodują spadków ciśnienia wody płynącej do wylewki filtra. Wysoka jakość gwarantuje wysoką skuteczność filtracji wody oraz gwarantuje ich bezawaryjność.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Wymiary 25 x 6 cm
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Odwrócona osmoza OASIS Sanic

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl