Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Oryginalne wkłady dzbankowe Dafi cechują się najlepszą jakością w porównaniu do innych wkładów dedykowanych do dzbanków tej marki. Wkłady Dafi pasują również do filtrów dzbankowych innych producentów, np. Brita, Zelmer, Anna.

Wkład Dafi Aquamag

Wkład Dafi Aquamag
Wkład Dafi Aquamag

Filtry magnezowe zapewniają nie tylko skuteczne oczyszczanie wody, ale także wzbogacają ją o magnez, który jest podstawą zdrowej diety i utrzymuje nasz organizm w równowadze. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że pasuje on również do dzbanków innych producentów - Brita, Laica, Kenwood, Anna, Zlemer, Tip, Aro.

Cena: 15,50 zł

Wkład Dafi Classic

Wkład Dafi Classic
Wkład Dafi Classic

Wkład Classic to starszy model filtra - sprawdzony i dopracowany w każdym detalu, by skutecznie oczyszczać mniejsze ilości wody. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że pasuje on również do dzbanków innych producentów - Brita, Laica, Kenwood, Anna, Zlemer, Tip, Aro. Wkład posiada węgiel aktywny impregnowany srebrem.

Cena: 13,80 zł

Wkład Dafi Unimax

Wkład Dafi Unimax
Wkład Dafi Unimax

Unikalny wkład Dafi Unimax został zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepsze efekty filtracji. Węgiel aktywny we wkładzie impregnowany jest srebrem, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Potrawy i napoje przyrządzone na bazie wody przefiltrowanej przez wkład Dafi Unimax smakują dużo lepiej.

Cena: 15,70 zł

Wkład Dafi Unimax Aquamag

Wkład Dafi Unimax Aquamag
Wkład Dafi Unimax Aquamag

Wkłady Aquamag zapewniają nie tylko skuteczne oczyszczanie wody, ale także wzbogacają ją o magnez, który jest podstawą zdrowej diety i utrzymuje nasz organizm w równowadze. Węgiel aktywny we wkładzie impregnowany jest srebrem, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów.

Cena: 17,20 zł
Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl