Zestaw Green Filter do filtra FT-Line 3

Dostępność: w magazynie
Cena: 319,00 zł 319.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Zestaw trzech wkładów w pełni wystarcza do wykonania serwisu rocznego filtra kuchennego FT-Line 3. Nowe wkłady powinny być zainstalowane po 12 miesiącach eksploatacji filtra. W komplecie znajduje się wkład mechaniczny o dokładności 5 mikronów (Green Filter FT-82), wkład z węglem aktywnym (Wkład Green Filter FT-83) oraz membrana kapilarna (Wkład Green Filter FT-91).

Wkład mechaniczny odpowiada za usunięcie z wody zanieczyszczeń sedymentacyjnych. Wkład węglowy poprawia smak i zapach wody usuwając z niej chlor i związki lotne. Membrana ultrafiltracyjna oczyszcza wodę z dokładnością do 0,02 mikrona.

Instrukcja - przed wymianą wkładów należy zakręcić zawór kulowy podłączony do instalacji wodociągowej. Stare wkłady odkręcamy przy użyciu rąk w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara.  Instalując wkłady musimy się upewnić czy wkręcamy odpowiedni wkład w odpowiednie miejsce. W przeciwnym razie zmienilibyśmy kolejność etapów filtracji, co mogłoby znacznie wpłynąć na jakość wody. Na stelażu są opisane miejsca wkręcania danego rodzaju wkładu (jest konkretny symbol - nazwa wkładu). Po wkręceniu wkładów można odkręcić zawór kulowy. Przy pierwszym uruchomieniu należy przepłukać membranę osmotyczną - otworzyć zawór kranika i poczekać 2 minuty. Po tym czasie woda powinna być gotowa do spożycia.

W czasie wymiany wkładów z filtra może polecieć trochę wody. Jest to woda zgromadzona w wężykach więc nie ma się czego obawiać.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Żywotność 1 rok
Przeznaczenie Filtr Green Filter FT-Line 3

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl