Wkład workowy Atlas Filtri 10"

Wkład workowy Atlas Filtri 10"
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Cena: 29,00 zł 29.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Włoski wkład workowy Atlas Filtri 10", dzięki dedykowanemu adapterowi, może być stosowany z obudowami DP BIG Mono. Do wyboru są aż trzy stopnie filtracji (1, 5, 50 mikronów). Dzięki temu rozwiązaniu z wody można usuwać osady o różnej wielkości - m.in. błoto, glinę, muł.

Duża pojemność worka filtrującego wydłuża okresy międzyobsługowe, co gwarantuje jeszcze niższe koszty obsługi i minimalną ilość odpadów.

Wkłady workowe Atlas Filtri 10" są wykonane z wytrzymałej tkaniny polipropylenowej. Maksymalna temperatura robocza dla tych wkładów wynosi 45°, a minimalna to 4°C.

Przykładowe zastosowania: Wkład workowy Atlas Filtri 10" może być stosowany w gospodarstwach domowych jako zabezpieczenie instalacji oraz sprzętów AGD. W sektorze komercyjnym, m.in. w gastronomii i w przemyśle spożywczym sprawdza się jako element stałych systemów dystrybucji wody. Nadaje się do filtrowania wody wodociągowej, studziennej i deszczowej.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 4,5"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Worek filtracyjny
Dokładność filtracji 1 μm | 5 μm | 50 μm
Temperatura na wejściu (max) 45°C

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl