Wkład Green Filter FT-83

Dostępność: w magazynie
Cena: 79,00 zł 79.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 9)
Producent: Green Filter

Opis

Wkład Green Filter FT-83 wypełniony jest węglem aktywnym, który przede wszystkim odpowiada za polepszenie smaku i zapachu wody. Często poprzedzony jest wkładam osadowym, który wyłapuje z wody zanieczyszczenia mechaniczne, które mogłyby osadzić się na złożu węglowym.

Węgiel aktywny zmniejsza stężenie wielu lotnych związków organicznych, pestycydów i herbicydów, a także chloru, benzenu, związków trihalogenometanu, radonu, rozpuszczalników oraz setki innych wytworzonych przez człowieka chemikaliów, które możemy znaleźć w wodzie z kranu.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter FT-Line zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Filtry FT-Line zapewniają stały dostęp do czystej i świeżej wody, nie wymagają użycia zewnętrznego zbiornika magazynującego przefiltrowaną wodę, uzdatniają wodę kompleksowo, zajmują mało miejsca pod zlewem i są niezwykle proste w eksploatacji.

Dane techniczne

Wysokość 9,5"
Średnica 2,5"
Materiał filtrujący Węgiel aktywny
Wydajność 2 litry na minutę
Temperatura na wejściu (max) 40°C
Żywotność 7560 l
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Green Filter FT-Line

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl