Wkład Atlas Filtri TS 20 CX

Dostępność: w magazynie
Cena: 162,00 zł 162.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Za proces filtracji we wkładzie Atlas Filtri TS 20 CX odpowiada tkanina poliestrowa, która w sposób niezwykle precyzyjny odsiewa z wody sedymenty nie większe niż 50 mikronów. Wkład harmonijkowy można czyścić, przywracając mu w ten sposób pierwotny wygląd i właściwości.

System stosowany w serii Atlas Filtri CX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja mechaniczna w miejscach, gdzie w wodzie nie występuje bardzo duża ilość szlamu, filtracja wstępna i ochronna, prefiltracja przed urządzeniami AGD i systemem odwróconej osmozy.

Dane techniczne

Wysokość 20"
Wymiary 50 x 6 cm
Materiał filtrujący Harmonijka poliestrowa
Dokładność filtracji 50 μm
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 6 - 12 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri CX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl