Wkład Atlas Filtri RS 10 BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 103,00 zł 103.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład z karbowanym polipropylenem Atlas Filtri RS 10 BX doskonale wychwytuje zanieczyszczenia sedymentacyjne. Na powłoce polipropylenowej osadzają się drobiny o wielkości powyżej 50 mikronów. Wkłady harmonijkowe można regenerować dopóki ich powłoka nie zostanie naruszona. W momencie, gdy nawet po przepłukaniu wkładu bieżącą wodą, spadek ciśnienia w instalacji wodociągowej będzie zauważalny - należy wymienić wkład na nowy. Wkład Atlas Filtri RS 10 BX cechuje się bardzo dużą powierzchnią filtracji.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja piasku, rdzy, mętności, osadów, części trudno rozpuszczalnych związków żelaza, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pralek, prefiltracja hydroforów, pomp wodnych, systemów nawadniających, zabezpieczenie instalacji przemysłowej.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Siatka filtracyjna karbowana z polipropylenu
Dokładność filtracji 50 μm
Wydajność 2500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 2 lata
Serwis Płukanie co 3 miesiące
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl