Wkład Atlas Filtri RAH

Dostępność: w magazynie
Cena: 110,00 zł 110.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Atlas Filtri RAH to wkład owleczony siatką ze stali nierdzewnej AISI 316. Oznacza to, że jest wyjątkowo odporny na czynniki fizykochemiczne. Mikronaż wkładu (90 mikronów) doskonale sprawdza się przy filtracji zanieczyszczeń takich jak piasek czy gruboziarniste cząstki - produkty korozji.

Dla rozpoczęcia procesu czyszczenia wkładu filtrującego wstecznym strumieniem wody wystarczy otworzyć zawór kulowy znajdujący się na dnie klosza. To spowoduje spadek ciśnienia, który popchnie wkład filtrujący na sam dól klosza i odwróci strumień wody na płynący od wewnętrznej strony wkładu. Ten wsteczny prąd wody usunie zanieczyszczenia zatrzymane przez wkład i znajdujące się na jego zewnętrznej stronie.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Seria Hydra włoskiego producenta uwalnia od konieczności częstego odkręcania filtrów i mycia wkładów. Dzięki temu nie trzeba zakręcać i odkręcać głównego zaworu wody, unikamy przerwy w zasilaniu wodą, nie narażamy uszczelek filtra na uszkodzenie. Wystarczy odkręcić i zakręcić zawór kulowy po to by w przeciągu chwili mieć ponownie czysty wkład.

Dane techniczne

Materiał filtrujący Siatka filtracyjna ze stali nierdzewnej inox AISI 316
Dokładność filtracji 90 μm
Wydajność Zależy od rozmiaru przyłącza filtra
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 2 lata
Serwis Płukanie co 3 miesiące
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii Hydra

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl