Wkład Atlas Filtri QA 20 CF BIG SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 325,00 zł 325.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład Atlas Filtri QA 20 CF BIG SX przeznaczony jest do obniżania twardości całkowitej wody i wytwarzania wody zmiękczonej w małych ilościach.

Składający się z przezroczystego pojemnika PET wypełnionego silną żywicą kationową wkład Atlas Filtri QA 20 CF BIG SX jest dostępny w wysokościach 10" i 20" i jest kompatybilny z pojemnikami DP BIG 4,5". Wkład Atlas Filtri QA 20 CF BIG SX jest idealny do stosowania z wodą pitną dzięki do materiałów użytych do jego produkcji i nadaje się zarówno do użytku technicznego, jak i domowego.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Dane techniczne

Wysokość 20"
Wymiary 50 x 11 cm
Materiał filtrujący Żywica kationitowa
Wydajność 200 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność W zależności od stężenia soli w wodzie

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl