Wkład Atlas Filtri HA 10 BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 85,00 zł 85.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład wypełniony polifosfatem Atlas Filtri HA 10 BX wpływa na krystalizację węglanów lecz nie zmienia twardości wody. Kryształki polifosfatu rozpuszczają się i fosforan obecny w wodzie zostaje zamieniony na fosforan wapnia, który nie osadza się tworząc kamień. Wkład Atlas Filtri HA 10 BX można zrobić samemu zasypując puszkę Atlas Filtri P 10 BX złożem polifosfatowym. Najlepiej użyć złoże polifosfat od Atlas Filtri.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - zapobieganie tworzeniu się kamienia kotłowego w instalacjach domowych i przemysłowych, zabezpiecza instalację przed korozją, zabezpieczanie rur, armatury sanitarnej, pralek, bojlerów, zastosowanie do wody pitnej z dozownikami proporcjonalnymi, zabezpieczanie kotłów, wymienników ciepła, membran osmotycznych.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Polifosfat sodowy w postaci krystalicznej
Wydajność 1500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 35°C
Warunki pracy Max twardość wody 50°F (500 ppm CaCO₃)
Żywotność 6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Informacje Konieczność stosowania prefiltracji dla ochrony wkładu, przefiltorwana woda może być podgrzana do maksymalnie 80°C
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl