Wkład Atlas Filtri FA 10 Sanic BX

a1d0815ea4824d0d82af3e0ab21a0d453339ea6a
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Cena: 28,00 zł 28.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład sznurkowy Atlas Filtri FA 10 Sanic BX usuwa zanieczyszczenia sedymentacyjne (drobiny zostają na powłoce zewnętrznej wkładu). Wkład pasuje to korpusów narurowych Atlas Filtri z serii BX o wysokości 10 cali. Największe właściwości bakteriobójcze wykazuje w połączeniu z obudową Atlas Filtri Sanic BX 10".

Wkłady filtracyjne, ze względu na kontakt z dużą ilością zanieczyszczeń mechanicznych, są szczególnie narażone na rozwój mikroorganizmów. Na powierzchni wkładu odkładają się drobiny sedymentacyjne takie jak piasek, cząstki rdzy, korozji, muł i inne osady. To idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów.

Bez ochrony, którą zapewnia technologia Microban, ilość bakterii na powierzchni wkładu wzrasta diametralnie. Właściwości bakteriostatyczne wkładów Atlas Filtri z serii Sanic minimalizują podatność włókien wkładu na bakterie i wirusy.

Ochrona Microban (produkt organiczny z rodziny triclosan) przeszła badania laboratoryjne i testy, które dowiodły o jej bezpieczeństwie. Produkty z ochroną Microban są stosowane w medycynie, m.in. w materacach szpitalnych, poduszkach i maskach na twarz używanych przez lekarzy przy operacjach. Struktura Microban stosowana jest w szerokiej gamie produktów (pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej i mydła antybakteryjne).

Certyfikaty:

Logo Microban Microban - światowy lider w produkcji zabezpieczeń antybakteryjnych. Ochrona technologiczna stosowana przez Microban daje produktom dodatkowy poziom bezpieczeństwa przeciwko zanieczyszczeniom mikrobiologicznym, takim jak bakterie, wirusy, pleśnie.
Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

W gospodarstwach domowych często stosuje się tego typu wkłady jako filtracja wody pitnej, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pomp ciśnieniowych, grzejników oraz urządzeń AGD.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 1 mikron
  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 25 mikronów
  • 50 mikronów
  • 100 mikronów

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Bakteriobójczy sznurek polipropylenowy
Dokładność filtracji 1 μm | 5 μm | 10 μm | 25 μm | 50 μm | 100 μm
Wydajność 2000 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Warunki pracy 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

15 października 2021

Dobry filtr wstępny

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl