Wkład Atlas Filtri FA 10 CA BX

Dostępność: średnia ilość
Cena: 63,00 zł 63.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Działanie wkładu Atlas Filtri FA 10 CA BX opiera się na sznurku polipropylenowym oraz węglu aktywnym kokosowym. Owinięty sznurek zatrzymuje wszelkie zawiesiny i osady z wody. Węgiel aktywny stosowany we wkładach Atlas Filtri uzyskiwany jest z łupin orzechów kokosowych (charakteryzuje się bardzo wysoką czystością). Uszlachetniony węgiel posiada lepsze właściwości adsorpcyjne.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - prefiltracja i eliminacja nie przyjemnego zapachu smaku, chloru i innych substancji organicznych (pozostałości pestycydów, środków owadobójczych, chloropochodnych), filtracja wody pitnej w połączeniu z urządzeniami takimi jak odwrócona osmoza lub lampy bakteriobójcze, redukcja chloru w punkcie wyjścia i w punkcie końcowym zaraz przed pralką, zmywarką, prysznicem, redukcja chloru dla potrzeb przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 25 mikronów
  • 50 mikronów
  • 100 mikronów

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Sznurek polipropylenowy i węgiel aktywny kokosowy
Dokładność filtracji 5 μm | 10 μm | 25 μm | 50 μm | 100 μm
Wydajność 600 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3 miesiące
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl