Wkład Atlas Filtri CS 10 BIG SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 189,00 zł 189.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Harmonijkowy wkład włoskiego producenta Atlas Filtri CS 10 BIG SX usuwa z dokładnością do 25 mikronów zanieczyszczenia sedymentacyjne (tj. zawiesiny), takie jak - piasek, rdza, muł, cząstki korozji, mętność, osady, część trudno rozpuszczalnych związków żelaza.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja drobnego piasku, szlamu rdzy, zabezpieczenie bojlerów, pralek oraz innych instalacji do wody nie nadającej się do spożycia, prefiltracja hydroforów, pomp wodnych, systemów nawadniających, instalacji basenowych, zabezpieczenie instalacji przemysłowych. 

Dane techniczne

Wysokość 10"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Harmonijka z celulozy
Dokładność filtracji 25 μm
Wydajność 1500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3 - 6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl