Wkład Atlas Filtri CPP 10 Sanic SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 26,00 zł 26.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Piankowy wkład Atlas Filtri CPP 10 Sanic SX zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne (takie jak piasek, muł, cząstki rdzy itp.). Wkład pasuje to standardowych korpusów narurowych oraz trzyczęściowych filtrów Atlas Filtri z serii SX o wysokości 10 cali.

Wkłady filtracyjne, ze względu na kontakt z dużą ilością zanieczyszczeń mechanicznych, są szczególnie narażone na rozwój mikroorganizmów. Na powierzchni wkładu odkładają się drobiny sedymentacyjne takie jak piasek, cząstki rdzy, korozji, muł i inne osady. To idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów.

Bez ochrony, którą zapewnia technologia Microban, ilość bakterii na powierzchni wkładu wzrasta diametralnie. Właściwości bakteriostatyczne wkładów Atlas Filtri z serii Sanic minimalizują podatność włókien wkładu na bakterie i wirusy.

Ochrona Microban (produkt organiczny z rodziny triclosan) przeszła badania laboratoryjne i testy, które dowiodły o jej bezpieczeństwie. Produkty z ochroną Microban są stosowane w medycynie, m.in. w materacach szpitalnych, poduszkach i maskach na twarz używanych przez lekarzy przy operacjach. Struktura Microban stosowana jest w szerokiej gamie produktów (pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej i mydła antybakteryjne).

Certyfikaty:

Logo Microban Microban - światowy lider w produkcji zabezpieczeń antybakteryjnych. Ochrona technologiczna stosowana przez Microban daje produktom dodatkowy poziom bezpieczeństwa przeciwko zanieczyszczeniom mikrobiologicznym, takim jak bakterie, wirusy, pleśnie.
Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja piasku, zawiesin, rdzy, zabezpieczanie armatury sanitarnej, bojlerów, pralek, innych instalacji, wody pitnej, prefiltracja dla hydroforów, pomp wodnych, systemów nawadniających, zabezpieczenie instalacji przemysłowej.

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 25 mikronów

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Bakteriostatyczna pianka polipropylenowa
Dokładność filtracji 5 μm | 10 μm | 25 μm
Wydajność 2000 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Obudowy standardowe

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl