Wkład Atlas Filtri CB EC CTO 20 SX

wklad-atlas-filtri-cb-ec-cto-20-sx.jpg
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Cena: 108,00 zł 108.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład (blok węglowy) Atlas Filtri CB EC CTO 20 SX usuwa chlor, związki organiczne oraz część zanieczyszczeń mechanicznych.

Blok węglowy powstaje w skutek połączenia węgla aktywowanego oraz polietylenu. Scalenie bryły w jedną całość wymaga wysokiej temperatury i procesu wypalania. Dzięki ciasno ubitemu złożu wkład posiada także możliwość filtracji zanieczyszczeń sedymentacyjnych.

Węgiel aktywny stosowany we wkładach Atlas Filtri uzyskiwany jest z łupin orzechów kokosowych (charakteryzuje się bardzo wysoką czystością). Uszlachetniony węgiel posiada lepsze właściwości adsorpcyjne.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Dane techniczne

Wysokość 20"
Średnica 2,5"
Wymiary 50 x 6 cm
Materiał filtrujący Sprasowany węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych
Dokładność filtracji 10 μm
Wydajność 450 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Obudowy standardowe

Opinie o produkcie (9)

7 maja 2020

Bardzo dobrej jakości wkład, jak przystalo na filtry Atlas Filtri Polecam, szczególnie obudowy 20'' bo duza wieksza powierzchnia filtracji

29 października 2020

Bardzo dobrej jakości wkład, wcale nie zmniejsza ciśnienia wody jak inne węglowe filtry.. Polecam mimo dosc wysokiej ceny

4 lutego 2021

Bardzo dobry wkład, ja stosuję go punktowo do wody do picia. Na całą instalację się może nie sprawdzic, bo ma żywotnosc około 500 litrów (u nas zużycie około 10 m3)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl