Wkład Atlas Filtri CA 10 BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 80,00 zł 80.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład Atlas Filtri CA 10 BX działa dwustopniowo. Pierwszy etap filtracji jest odpowiedzialny za zatrzymanie zanieczyszczeń mechanicznych (takich jak piasek, muł, cząstki rdzy itp.) większych niż 25 mikronów. Dzięki temu woda pozbawiona jest zawiesin, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efektywność dalszego procesu filtracji. W drugim etapie filtracji woda przepływa przez wysokogatunkowe złoże filtracyjne (węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych). Węgiel aktywny (kokosowy) pozbawia wodę zanieczyszczeń organicznych, związków chloru oraz części metali ciężkich.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - prefiltracja i eliminacja nie przyjemnego zapachu smaku, chloru i innych substancji organicznych (pozostałości pestycydów, środków owadobójczych, chloropochodnych), filtracja wody pitnej w połączeniu z urządzeniami takimi jak odwrócona osmoza lub lampy bakteriobójcze, redukcja chloru w punkcie wyjścia i w punkcie końcowym zaraz przed pralką, zmywarką, prysznicem, redukcja chloru dla potrzeb przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Filc z poliestru i węgiel aktywny kokosowy
Dokładność filtracji 25 μm
Wydajność 600 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3 miesiące
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl