Producenci

Odżelaziacz Ecoperla Ironitower M

Dostępność: w magazynie
Cena: 3 990,00 zł 3990.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.86 (Ilość ocen: 9)
Producent: Ecoperla

Opis

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, które służą do odżelaziania wody z własnego ujęcia. Komponenty w systemie są najwyższej jakości, a urządzenie jest wydajne i maksymalnie efektywne. Dobór wielkości urządzenia jest uzależniony od jakości wody oraz jej średniego zużycia.

Konstrukcja urządzenia

Ecoperla Ironitower M składa się z butli ze złożem o pojemności 75 litrów oraz głowicy sterującej Clack TC.

Głowica Clack TC została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych. Przy normalnym trybie pracy z wyświetlacza można odczytać ilość dni pozostałych do regeneracji. Parametry pracy zachowywane są w pamięci mikroprocesora. Regeneracja złoża odbywa się za pomocą procesu UpFlow.

Seria urządzeń Ecoperla Ironitower posiada innowacyjny Ecoperla Smart System. Są to ustawienia urządzenia specjalnie dobrane i dopasowane przez specjalistów polskiej marki Ecoperla do parametrów wody użytkownika. Ecoperla Smart System pomoże obniżyć koszty eksploatacji przy zachowaniu odpowiedniej regeneracji i wydajnej pracy urządzenia.

Złoże

Złoże zastosowane w tym modelu usuwa z wody żelazo oraz inne drobne zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Optymalna ilość pozwala na odpowiedni kontakt wody ze złożem i dokładną filtrację. Złoże filtracyjne należy wymieniać z częstotliwością od 3 do 5 lat, w zależności od jakości wody z danego ujęcia.

Montaż i serwis

System Ecoperla Ironitower M powinien zostać zamontowany na wejściu wody do domu. Zalecana wielkość stacji uzdatniania zależy od stężenia żelaza oraz ilości zużywanej wody.

Przed urządzeniem należy zamontować system napowietrzający wodę. Do najpopularniejszych rozwiązań należy zastosowanie hydroforu bezprzeponowego ze sprężarką powietrza.

Za systemem Ecoperla Ironitower M zaleca się montaż filtra mechanicznego, który oczyści wodę z ewentualnych zanieczyszczeń mechanicznych i zabezpieczy instalację w budynku.

Rekomendujemy zastosowanie obudowy filtracyjnej Atlas Filtri Sanic BX 20" oraz wkładu z powłoką bakteriostatyczną Atlas Filtri FA 20 Sanic BX.

Gwarancja urządzenia

Stacje uzdatniania z serii Ecoperla Ironitower zapewniają idealnie czystą wodę, a najwyższej jakości złoże oraz komponenty gwarantują długą, bezawaryjną oraz oszczędną eksploatację. Dlatego też zapewniając Klientów o jakości urządzenia, polska marka Ecoperla oferuje 10-letnią gwarancję na urządzenie z serii Ecoperla Ironitower.

Woda bez żelaza to same zalety!

  • Brak charakterystycznego żółto-brązowego zabarwienia
  • Brak metalicznego posmaku i zapachu
  • Smaczna i klarowna, idealna do przyrządzania potraw i napojów
  • Brak zacieków i smug na powierzchniach mających z nią styczność
  • Brak rdzawych plam ciężkich do usunięcia na upranych ubraniach
  • Brak problemów z instalacją wodociągową
  • Zminimalizowanie możliwości wystąpienia awarii w urządzeniach AGD mających styczność z wodą
  • Gwarancja spożywania zdrowej i bezpiecznej wody

Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę!

  • Każde urządzenie wysyłane na półpalecie
  • Rozwiązanie zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniami w trakcie transportu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą elastycznych węży w metalowym oplocie. Ułatwią i przyspieszą proces montażu urządzenia.

Dane techniczne

Głowica sterująca Clack TC
Przyłącze 1"
Ilość złoża 75 l
Złoże Wyselekcjonowana mieszanka złóż filtracyjnych
Przepływ nominalny 1,0 m³/h
Przepływ maksymalny 1,5 m³/h
Ciśnienie robocze 3,0 - 6,0 bar
Użycie wody na regenerację 360 l
Wymiary butli (w/s) 164,0 x 34,0 cm

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

17 maja 2018

My przy przeprowadzce na wejściu popełniliśmy jeden kluczowy błąd – kompletnie nie wzięliśmy pod uwagę analizy wody. To jednak było konieczne działanie, ponieważ z kranów lała się brudna ciecz o rdzawym kolorze. Na szczęście Ecoperla Ironitower zażegnał ten kryzys.

28 czerwca 2019

Zakupiliśmy odżelaziacz Ecoperla Ironitower w rozmiarze M, ponieważ różnica w cenie z mniejszym rozmiarem była niewielka. Urządzenie mimo wielkości jest bezbłędne i zadziwiająco wydajne. Myślę, że bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu w sklepie, ponieważ bardzo indywidualnie dobierano mi urządzenie. Marka wydaje sie być naprawdę solidna - dbają o jakość urządzeń. Polecam!

19 lipca 2019

My też wzięliśmy rozmiar większą, bo baliśmy się, że mniejsza nie usunie nam całkiem żelaza. Wszystko działa jak należy bezpieczna wysyłka i profesjonalna obsługa POLECAM

7 sierpnia 2019

Baliśmy się, że stacja nie poradzi sobie z naszą wodą. Jednak po uprzedniej analizie wody, otrzymaliśmy pomoc w doborze właściwego rozmiaru i rodzaju urządzenia. W tej chwili woda jest czysta, bez śladu żelaza :)

22 października 2020

Woda w końcu czysta i klarowna. Długo się męczyliśmy z rdzawą wodą...

5 grudnia 2022

Pożegnałem już brązową wodę, która brudziła wszystkie urządzenia w moim domu. Strach się było w niej umyć, a do picia i gotowania przywoziłem 5 litrowe baniaki z wodą ze sklepu. Ironitower rozwiązał sprawę w połączeniu z filtrem atlas.

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl