Membrana Green Filter 50 GPD

Dostępność: w magazynie
Cena: 143,00 zł 143.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Membrana o wydajności 50 GPD (50 galonów wody na dzień) hiszpańskiego producenta Green Filter jest naprawdę wysokiej jakości. Instalowana jest w zestawie z większością filtrów osmotycznych Puricom, ale jej standardowe wymiary (30 cm długości i 4,5 cm średnicy) pozwalają zastosować ją do dowolnego filtra RO.

Membrany do systemów filtracji molekularnej (RO) Green Filter składają się z wielu warstw poliamidu połączonych ze sobą w postaci spirali. Woda surowa wtłaczana jest pod ciśnieniem (zazwyczaj wystarczy ciśnienie sieci wodociągowej) na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany, zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu.

Sklep zastrzega sobie prawo do wysyłki zastępczej membrany, charakteryzującej się tą samą jakością i wydajnością, w przypadku braku na stanie magazynowym produktów marki Green Filter.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Woda, która przejdzie przez membranę jest ultra czysta. W klasycznych filtrach osmotycznych oczyszczona woda przepływa do zbiornika z poduszką powietrzną, który magazynuje wodę. W nowoczesnych filtrach przepływowych - trafia bezpośrednio do wylewki. Woda, której nie udało się przecisnąć przez pory membrany, trafia do kanalizacji.

Dane techniczne

Wysokość 12"
Średnica 1,8"
Wymiary 30 x 4,5 cm
Materiał filtrujący Układ cienkich błon filtrujących
Dokładność filtracji 0,0005 μm
Wydajność 189 litrów wody na dzień
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Warunki pracy Max stężenie Cl = 0,1 ppm
Żywotność 3-5 lat
Przeznaczenie Filtry osmotyczne

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl