Blok węglowy Green Filter BIG 20"

Dostępność: w magazynie
Cena: 232,00 zł 232.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Blok węglowy Green Filter BIG 20" stosuje się w filtrach narurowych Big Blue. Ciasno ubity węgiel aktywny uniemożliwia przedostanie się zanieczyszczeń sedymentacyjnych. W przypadku wody wodociągowej często taka filtracja wstępna wystarczy i wtedy nie trzeba używać wkładu mechanicznego.

Wkłady węglowe Green Filter posiadają spiekany węgiel aktywny z łupin orzechów, który w sposób niezwykle dokładny eliminuje chlor oraz większość substancji rozpuszczonych w wodzie, które mają wpływ na jej smak i zapach. Węgiel aktywny wyprodukowany z łupin orzechów kokosowych to najbardziej chłonne i najbardziej wydajne złoże węglowe. Stosowane jest tylko we wkładach węglowych najwyższej klasy.

Blok węglowy powstaje w skutek połączenia węgla aktywowanego oraz polietylenu. Scalenie bryły w jedną całość wymaga wysokiej temperatury i procesu wypalania. Dzięki ciasno ubitemu złożu wkład posiada także możliwość filtracji zanieczyszczeń sedymentacyjnych.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter CS-Filters zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Wysokość 20"
Średnica 4,5"
Wymiary 50 x 11 cm
Materiał filtrujący Sprasowany węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych
Dokładność filtracji 10 μm
Wydajność 3200 l/h
Temperatura na wejściu (max) 60°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Big Blue

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl