Adapter do wkładów workowych Atlas Filtri 20"

Adapter do wkładów workowych Atlas Filtri 20"
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Cena: 74,00 zł 74.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Filtr workowy skutecznie usuwa z wody osady sedymentacyjne, takie jak piasek, muł, glina, błoto, rdza oraz gruz.

Zbudowany z koszyka oraz dwóch klipsów, adapter zapewnia łatwy i szybki montaż oraz bezproblemową wymianę dedykowanego wkładu workowego Atlas Filtri 20" o wybranym mikronażu (do wyboru 1,5 lub 50 mikronów). Uszczelka adaptera, wykonana z kopolimeru SEBS z technologią antybakteryjną, gwarantuje maksymalnie higieniczny proces filtracji wody.

Przykładowe zastosowania: Filtry workowe włoskiej marki Atlas Filtri nadają się do filtrowania wody wodociągowej, deszczowej i studziennej, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle jako zabezpieczenie instalacji, maszyn i urządzeń.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Dane techniczne

Wysokość 20"
Średnica 4,5"
Wymiary 50 x 11 cm
Temperatura na wejściu (max) 45°C

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl