Producenci

Płyn dezynfekujący Ecoperla Antibacter

Płyn dezynfekujący Ecoperla Antibacter
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Cena: 24,99 zł 24.99 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 3)
Producent: Ecoperla

Opis

Odpowiednia konserwacja filtra do uzdatniania wody daje możliwość bezpiecznej i higienicznej pracy przez długi okres. Każde urządzenie wymaga regularnego czyszczenia. Teraz cały proces może być szybki, wydajny oraz niedrogi. Wystarczy zastosować płyn do dezynfekcji Ecoperla Antibacter.

Przeznaczenie Ecoperla Antibacter

Ecoperla Antibacter można zastosować do każdego rodzaju systemu uzdatniania wody. Jest szczególnie rekomendowany w przypadku serwisowania systemów odwróconej osmozy oraz zmiękczaczy wody każdego typu. Można go stosować zarówno do wody wodociągowej jak i wody pochodzącej z własnego ujęcia.

W przypadku użytkowników zmiękczaczy wody ten preparat pomaga w utrzymaniu urządzenia w należytym stanie czystości. Dzięki temu eliminuje się możliwość pojawienia się bakterii na złożu. Dodatkową zaletą jest utrzymanie na właściwym poziomie parametrów zmiękczonej wody.

Watro również pamiętać, że przy dosypywaniu soli tabletkowanej, do zbiornika mogą przedostawać się różne substancje. W taki sposób powstaje ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego.

Środki dezynfekujące są również polecane przy okresowym serwisie odwróconej osmozy. Preparat Ecoperla Antibacter zapewnia możliwość użytkowania w pełni oczyszczonej i bezpiecznej wody.

Jeśli w domu kiedyś korzystano z systemu uzdatniania wody lecz przez jakiś czas filtr nie był stosowany, najlepiej przeprowadzić dezynfekcję w celu zażegnania prawdopodobieństwa skażenia bakteriologicznego.

Ecoperla Antibacter koniecznie należy zastosować, jeśli doszło do skażenia bakteriologicznego instalacji.

Jak stosować Ecoperla Antibacter?

Zmiękczacze wody: Wlać całą zawartość butelki do studni zmiękczacza wody. Odczekać około 10 minut, a następnie uruchomić regenerację wymuszoną.

Aby w pełni korzystać z możliwości złoża jonowymiennego warto stosować Ecoperla Antibacter zamiennie z granulatem Ecoperla Antidotum (co 6 miesięcy na zmianę).

Systemy odwróconej osmozy: Postępować zgodnie z zaleceniami producenta odwróconej osmozy. Przy standardowych urządzeniach tego typu należy zastosować zawartość całej fiolki na jednorazowe czyszczenie.

Działanie Ecoperla Antibacter

Po zaaplikowaniu Ecoperla Antibacter do urządzenia filtracyjnego bierze on udział w procesie regeneracji. Podczas przepłukiwania złoża preparat przepływa przez całą jego powierzchnię. Tworzy na niej barierę ochronną blokującą rozwój mikroorganizmów.

Częstotliwość dozowania: co 12 miesięcy

Należy pamiętać, że Ecoperla Antibacter nie będzie wystarczającym środkiem przy dużym skażeniu bakteriologicznym. Jego głównym zadaniem jest profilaktyczne zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów. W przypadku dużych problemów ze skażeniem należy skontaktować się ze specjalistą.

Plusy zastosowania Ecoperla Antibacter

  • Szybka i skuteczna konserwacja systemu uzdatniania wody
  • Łatwe dozowanie bez potrzeby miareczkowania i przechowywania preparatu
  • Można stosować do każdego systemu uzdatniania wody
  • Dezynfekcja i działania profilaktyczne w atrakcyjnej cenie
  • Jeden z najszybciej działających typów preparatów w przypadku systemów odwróconej osmozy
  • Najlepszy sposób ochrony złoża w zmiękczaczach wody

Opinie o produkcie (3)

6 sierpnia 2019

Co rok stosuje dwie butelki - jedną dla zmiękczacza, a drugą dla odwróconej osmozy. Pozostawia urządzenia czyste i higieniczne. Jest mocno stężony.

19 września 2019

Polecono mi preparat, gdy kupowałam roczny wkład do osmozy parę tygodni temu. Niewielka cena produktu, który się przydaje. Myślę, że pozytywnie wpływa na osmozę - dezynfekuje. Polecam w celu dbałości o filtr.

27 września 2019

O odwróconą osmozę trzeba dbać tak czy siak, a w przypadku Ecoperla Antibacter ogromny plus za to, że można tego dokonać w bardzo prosty, niewymagający sposób. Wlewasz, przepłukujesz, zapominasz - już chyba wygodniej się nie da.

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl