Producenci

Odżelaziacz Ecoperla Ironitower L

Dostępność: w magazynie
Cena: 2 890,00 zł 2890.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 2)
Producent: Ecoperla

Opis

Ironitower L to urządzenie składające się z butli ze złożem o pojemności 90 litrów oraz głowicy sterującej Clack TC.

Złoże zastosowane w tym modelu usuwa z wody żelazo oraz inne drobne zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Optymalna ilość (w tym przypadku 90l) pozwala na odpowiedni kontakt wody ze złożem i dokładną filtrację.

Głowica Clack TC została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych. Przy normalnym trybie pracy z wyświetlacza można odczytać ilość dni pozostałych do regeneracji. Parametry pracy zachowywane są w pamięci mikroprocesora. Regeneracja złoża odbywa się za pomocą procesu UpFlow.

Ironitower posiada innowacyjny Ecoperla Smart System. Są to ustawienia urządzenia specjalnie dobrane i dopasowane do parametrów wody użytkownika. Ecoperla Smart System pomoże obniżyć koszty eksploatacji przy zachowaniu odpowiedniej regeneracji i wydajnej pracy urządzenia.

Montaż i wymiana złoża

Odżelaziacz Ironitower L powinien zostać zamontowany na wejściu wody do domu. Zalecana wielkość systemu zależy od tego, jak bardzo przekroczone zostało stężenie danej substancji oraz ile wody zużywa dana rodzina. Przyjmuje się, że system jest w stanie dostarczyć wodę do budynku zamieszkałego przez od 2 do 6 osób. Złoże filtracyjne należy wymieniać z częstotliwością od 3 do 5 lat.

Przed linią systemów Ironitower należy zamontować system napowietrzający wodę. Do najpopularniejszych rozwiązań należy zastosowanie hydroforu bezprzeponowego ze sprężarką powietrza.

Za systemem Ironitower L zaleca się montaż filtra mechanicznego, który sprawi, że woda będzie miała jeszcze lepszy smak, zapach, barwę. Dzięki niemu woda będzie optymalnie oczyszczona.

Woda bez żelaza to same zalety!

  • brak charakterystycznego żółto-brązowego zabarwienia
  • brak metalicznego posmaku i zapachu
  • smaczna i klarowna, idealna do przyrządzania potraw i napojów
  • brak zacieków i smug na powierzchniach mających z nią styczność
  • brak rdzawych plam ciężkich do usunięcia na upranych ubraniach
  • brak problemów z instalacją wodociągową
  • zminimalizowanie możliwości wystąpienia awarii w urządzeniach AGD mających styczność z wodą
  • gwarancja spożywania zdrowej i bezpiecznej wody

Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę na półpalecie. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu ryzyko uszkodzenia zostaje znacznie zminimalizowane.

Za urządzeniem rekomendujemy zastosowanie obudowy filtracyjnej Atlas Filtri Sanic BX 20" oraz wkładu z powłoką bakteriostatyczną Atlas Filtri FA 20 Sanic BX.

Dane techniczne

Głowica sterująca Clack TC
Przyłącze 1"
Ilość złoża 90 l
Złoże Wyselekcjonowana mieszanka złóż filtracyjnych
Przepływ nominalny 1,2 m³/h
Przepływ maksymalny 1,8 m³/h
Ciśnienie robocze 2,5 - 6,0 bar
Użycie wody na regenerację 420 l
Wymiary butli (w/s) 192,0 x 38,0 cm

Opinie o produkcie (2)

17 maja 2018

Rdzawe plamy to był nagminny problem w naszym gospodarstwie domowym. Były wszędzie – na armaturze, praniu, szybach, itp. Myśleliśmy, że już zawsze żelazowy osad będzie nam towarzyszył. Na szczęście sprzedawca polecił nam Ecoperla Ironitower. Teraz już można normalnie korzystać z czystej wody.

26 maja 2018

Witam. Zakupiłem odżelaziacz wody Ecoperla Ironitower M miesiąc temu. Jestem zadowolony z urządzenia. Dziękuję za bardzo dobry kontakt i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania. Pomoc przydała się przy montażu. Pozdrawiam.

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl