Producenci

Kolumna filtracyjna Ecoperla Sedimentower M

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 190,00 zł 1190.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 7)
Producent: Ecoperla

Opis

Od standardowych filtrów mechanicznych system Sedimentower M wyróżnia o wiele większa powierzchnia filtracyjna. Powierzchnia styczności złoża z wodą jest większa, a przez to proces filtracji o wiele dokładniejszy.

Głowica ręczna typu TR MAN pozwala na ustalenie procesu regeneracji w dowolnym momencie Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania głowicy sterowanej automatycznie.

Podczas procesu filtracji z wody usuwane są między innymi: piasek, muł, żelazo, mętność oraz inne duże cząstki substancji zalegające w wodzie.

Montaż i wymiana złoża

System Sedimentower M jest przeznaczony do gospodarstw domowych, których głównym źródłem pozyskiwania wody jest studnia głębinowa lub ujęcie wodociągowe. Regeneracja złoża powinna odbywać się raz w tygodniu. Jej częstotliwość wynika z ilości filtrowanej wody oraz stopnia występującego problemu.

Woda bez zanieczyszczeń to same zalety!

  • Dokładnie oczyszczona
  • Klarowna i czysta
  • Zdatna do użytkowania
  • Bez dużych cząstek mechanicznych

Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę na półpalecie. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu ryzyko uszkodzenia zostaje znacznie zminimalizowane.

Dane techniczne

Głowica sterująca TR MAN
Przyłącze 1"
Ilość złoża 35 l
Przepływ nominalny 1,6 m³/h
Przepływ maksymalny 3,2 m³/h
Ciśnienie robocze 2,5 - 6,0 bar
Wymiary butli (w/s) 152,0 x 27,0 cm

Opinie o produkcie (7)

17 maja 2018

Polecam, jak gdzieś są problemy z mułem, piachem i innym ustrojstwem, które zamula wodę i niszczy jej walory. W naszym przypadku filtry narurowe dość kiepsko dawały sobie radę, a wkłady trzeba było często wymieniać. Taka duża kolumna to ogromna wygoda, bo sami decydujemy, kiedy trzeba ją przepłukać, a ten proces jest naprawdę rzadki.

14 czerwca 2018

Ta kolumna filtracyjna to właśnie coś, czego potrzebowaliśmy. Przyznam, że przez trochę czasu poszukiwaliśmy urządzenia, które poradzi sobie z tak dużą ilością zawiesiny. Przy Ecoperla Sedimentower woda na wyjściu jest klarowna. Właśnie takich efektów oczekiwaliśmy.

20 maja 2019

Polecam w przypadku dużej ilości piachu i zawiesin w wodzie. Filtry narurowe trzeba wymieniać, a to urządzenie wystarczy wypłukać przekręcając rączkę na głowicy. Inwestycja na kilka lat.

31 maja 2019

W naszym przypadku problemem była mułowata, zawierająca piasek woda. Całkiem sporo tego było. Ostatnim ratunkiem była kolumna filtracyjna. Raz na pół roku wystarczy wymusić płukanie urządzenia rączką umieszczoną na głowicy.

3 czerwca 2019

Woda w szklance już nie jest mętna, ani nic w niej nie pływa. Kolumna bez problemu radzi sobie z mętną wodą. Nieważne czy oczyszcza wodę od tygodnia, czy miesiąca.

8 sierpnia 2019

Stacja zamontowana do celów przemysłowych, nie domowych, ale pewnie jeśli ktoś potrzebuje filtrów mechanicznych, to taka stacja będzie dobrą alternatywą. Działa bez zastrzeżeń, woda jest klarowna.

9 sierpnia 2019

Bardzo dobrze zastąpił 3 filtry narurowe. Wydajność ogromna i koszta potem są dużo mniejsze niż w przypadku filtrów narurowych.

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl