Producenci

Kolumna filtracyjna Ecoperla Sedimentower M

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 350,00 zł 1350.00 PLN


ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 8)
Producent: Ecoperla

Opis

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, która pozbywa się zanieczyszczeń mechanicznych, mętności i zawiesin z wody. To idealna alternatywa dla standardowych filtrów mechanicznych, o dużo większej powierzchni filtracji. Dobór odpowiedniej wielkości urządzenia jest uzależniony od ilości zanieczyszczeń oraz średniego zużycia wody w gospodarstwie.

Konstrukcja urządzenia

Seria kolumn filtracyjnych Ecoperla Sedimentower jest przeznaczona do gospodarstw domowych, których głównym źródłem pozyskiwania wody jest studnia głębinowa lub ujęcie wodociągowe.

Od standardowych filtrów mechanicznych system Ecoperla Sedimentower M wyróżnia o wiele większa powierzchnia filtracyjna, a przez to proces filtracji jest o wiele dokładniejszy.

W serii urządzeń Ecoperla Sedimentower zastosowano głowicę manualną. Głowica ręczna typu TR MAN pozwala na ustalenie procesu regeneracji w dowolnym momencie. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania głowicy sterowanej automatycznie.

Złoże

Złoże zastosowane w Ecoperla Sedimentower M podczas filtracji usuwa między innymi: piasek, muł, żelazo, zawiesiny, mętność oraz inne duże cząstki substancji zalegające w wodzie.

Montaż i serwis

Kolumnę Ecoperla Sedimentower M montuje się na wejściu wody do domu. Montaż jest szybki i łatwy ze względu na konstrukcję urządzenia oraz szczegółową instrukcję.

Częstotliwość regeneracji jest uzależniona od ilości filtrowanej wody oraz stopnia występującego problemu.

Gwarancja urządzenia

Kolumny filtracyjne z serii Ecoperla Sedimentower zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu pozbywają się z wody mętności i cząstek mechanicznych. Aby zadbać nie tylko o zadowolenie, lecz również o wsparcie techniczne Klientów, polska marka Ecoperla oferuje pełną, 10-letnią gwarancję na całą kolumnę filtracyjną Ecoperla Sedimentower M.

Woda bez zanieczyszczeń to same zalety!

  • Dokładnie oczyszczona
  • Klarowna i czysta
  • Zdatna do użytkowania
  • Bez cząstek mechanicznych

Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę!

  • Każde urządzenie wysyłane na półpalecie
  • Rozwiązanie zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniami w trakcie transportu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą elastycznych węży w metalowym oplocie. Ułatwią i przyspieszą proces montażu urządzenia.

Dane techniczne

Głowica sterująca TR MAN
Przyłącze 1"
Ilość złoża 35 l
Dokładność filtracji 25 μm
Przepływ nominalny 1,6 m³/h
Przepływ maksymalny 3,2 m³/h
Ciśnienie robocze 2,5 - 6,0 bar
Wymiary butli (w/s) 152,0 x 27,0 cm

Opinie o produkcie (8)

17 maja 2018

Polecam, jak gdzieś są problemy z mułem, piachem i innym ustrojstwem, które zamula wodę i niszczy jej walory. W naszym przypadku filtry narurowe dość kiepsko dawały sobie radę, a wkłady trzeba było często wymieniać. Taka duża kolumna to ogromna wygoda, bo sami decydujemy, kiedy trzeba ją przepłukać, a ten proces jest naprawdę rzadki.

14 czerwca 2018

Ta kolumna filtracyjna to właśnie coś, czego potrzebowaliśmy. Przyznam, że przez trochę czasu poszukiwaliśmy urządzenia, które poradzi sobie z tak dużą ilością zawiesiny. Przy Ecoperla Sedimentower woda na wyjściu jest klarowna. Właśnie takich efektów oczekiwaliśmy.

20 maja 2019

Polecam w przypadku dużej ilości piachu i zawiesin w wodzie. Filtry narurowe trzeba wymieniać, a to urządzenie wystarczy wypłukać przekręcając rączkę na głowicy. Inwestycja na kilka lat.

31 maja 2019

W naszym przypadku problemem była mułowata, zawierająca piasek woda. Całkiem sporo tego było. Ostatnim ratunkiem była kolumna filtracyjna. Raz na pół roku wystarczy wymusić płukanie urządzenia rączką umieszczoną na głowicy.

3 czerwca 2019

Woda w szklance już nie jest mętna, ani nic w niej nie pływa. Kolumna bez problemu radzi sobie z mętną wodą. Nieważne czy oczyszcza wodę od tygodnia, czy miesiąca.

8 sierpnia 2019

Stacja zamontowana do celów przemysłowych, nie domowych, ale pewnie jeśli ktoś potrzebuje filtrów mechanicznych, to taka stacja będzie dobrą alternatywą. Działa bez zastrzeżeń, woda jest klarowna.

9 sierpnia 2019

Bardzo dobrze zastąpił 3 filtry narurowe. Wydajność ogromna i koszta potem są dużo mniejsze niż w przypadku filtrów narurowych.

25 maja 2020

Bardzo dobrze filtruje wodę i oczyszcza ją z mętności i cząstek mechanicznych, nawet jeśli jest ich dużo tak jak w przypadku wody w mojej studni

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl