Filtr Cintropur NW 500 TE

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 390,00 zł 1390.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.66667 (Ilość ocen: 9)
Producent: Cintropur

Opis

Produkowane w całości z materiałów syntetycznych pierwszej jakości, filtry Cintropur charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia. Montowane są na przewodach doprowadzających wodę do budynku, dzięki czemu chronią przed korozją i zanieczyszczeniem całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia.

Nowa seria filtrów przemysłowych Cintropur posiada - manometry glicerynowe, system mocowania ściennego, o-ring uszczelniający pomiędzy głowicą, a przyłączem, oddzielne przyłącze, wzmocnioną konstrukcję wirówki, wzmocnioną głowicę, przyłącza kołnierzowe, nowy klosz filtra, lepszej jakości zawór spustowy.

Cechy filtra Cintropur NW 500 TE - trwały, niezawodny, łatwy w czyszczeniu, posiada przeźroczystą obudowę, zapewnia długi czas kontaktu wody ze złożem.

Zasada działania - filtry Cintropur NW 500 TE działają w oparciu o złoże filtracyjne. Najczęściej jest to węgiel aktywny, żywica kationitowa lub polifosforan (złoża dostępne oddzielnie do zakupu w naszym sklepie). Woda pod ciśnieniem przedostaje się przez sitko dyspozytora, który nie pochłania złoża (dzięki czemu nie przedostaje się ono do instalacji wodociągowej). Filtry do wody Cintropur NW 500 TE są urządzeniami jednostopniowymi, ale istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

Skład zestawu:

  • Filtr Cintropur NW 500 TE
  • Klucz serwisowy
  • Zawór spustowy
  • dyspozytor

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Zastosowanie - filtry wypełnione węglem aktywnym oprócz chloru usuwają związki toksyczne i rakotwórcze oraz siarkowodór i inne substancje rozpuszczone, znacznie poprawiając cechy organoleptyczne wody. Filtr wypełniony polifosforanem usuwa twardość, chroni instalacje i urządzenia przed osadzaniem się kamienia.

Dane techniczne

Rozmiar 363 x 710 mm
Przepływ 2 m³/h
Przyłącza (typ) Śrubunkowe
Przyłącza (rozmiar) 2"
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Ciśnienie na wejściu (max) 16 bar
Waga 5,6 kg
Wkłady Złoże filtracyjne
Pojemność klosza 4,85 l
Dodatkowe Płukanie wsteczne

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl