Zestaw roczny do osmozy Puricom Stella RO 5

Dostępność: w magazynie
Cena: 79,00 zł 79.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Oryginalny zestaw (od hiszpańskiego producenta wkładów) przeznaczony do rocznego serwisu odwróconej osmozy Puricom Stella (również Puricom Stella Pump - urządzenia różnią się tylko obecnością pompy ciśnieniowej).

Większość zestawów osmotycznych pięciostopniowych składa się z dwóch wkładów piankowych, wkładu węglowego i wkładu szlifującego. W przypadku zestawu do filtra Puricom Stella drugi wkład mechaniczny (piankowy) został zastąpiony blokiem węglowym (usuwa zanieczyszczenia sedymentacyjne + usuwa z wody chlor).

Sklep zastrzega sobie prawo do wysyłki zastępczego wkładu o tych samych właściwościach i osiągach w przypadku braku na stanie magazynowym wkładu marki Green Filter.

Roczny zestaw wkładów do osmozy Puricom Stella RO 5 obejmuje:

  • Wkład piankowy - usuwa zanieczyszczenia typu mętności, osady, piasek, rdza
  • Wkład węglowy granulowany - usuwa chlor oraz większość metali ciężkich
  • Blok węglowy - wyłapuje pył, który mógł się pojawić w wodzie podczas filtracji węglem granulowanym oraz redukuje resztę chloru i substancji lotnych
  • Wkład węglowy szlifujący - poprawia smak i zapach wody

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Żywotność 1 rok
Przeznaczenie Odwrócona osmoza Puricom Stella RO 5

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl