Zestaw Green Filter do osmozy Puricom Stella RO 7

Dostępność: w magazynie
Cena: 139,00 zł 139.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Oryginalny zestaw (od hiszpańskiego producenta wkładów) przeznaczony do rocznego serwisu odwróconej osmozy Puricom Stella (również Puricom Stella Pump - urządzenia różnią się tylko obecnością pompy ciśnieniowej).

Większość zestawów osmotycznych pięciostopniowych składa się z dwóch wkładów piankowych, wkładu węglowego i wkładu szlifującego. W przypadku zestawu do filtra Puricom Stella drugi wkład mechaniczny (piankowy) został zastąpiony blokiem węglowym (usuwa zanieczyszczenia sedymentacyjne + usuwa z wody chlor).

Sklep zastrzega sobie prawo do wysyłki zastępczego wkładu o tych samych właściwościach i osiągach w przypadku braku na stanie magazynowym wkładu marki Green Filter.

Roczny zestaw wkładów do osmozy Puricom Stella RO 6 obejmuje:

  • Wkład piankowy - usuwa zanieczyszczenia typu mętności, osady, piasek, rdza
  • Wkład węglowy granulowany - usuwa chlor oraz większość metali ciężkich
  • Blok węglowy - wyłapuje pył, który mógł się pojawić w wodzie podczas filtracji węglem granulowanym oraz redukuje resztę chloru i substancji lotnych
  • Wkład węglowy szlifujący - poprawia smak i zapach wody'
  • Mineralizator - wzbogaca wodę o niezbędne minerały
  • Wkład biocermiczny - nadaje właściwości zdrowotnych wodzie filtrowanej

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl