Zestaw Green Filter do osmozy Puricom Binature

Dostępność: w magazynie
Cena: 89,00 zł 89.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Komplet (wkład mechaniczny i węglowy) do filtra Puricom Binature. Wkład mechaniczny Green Filter CS filtruje wstępnie wodę usuwając z niej osady i zawiesiny. Prefiltracja jest niezbędna, by nie uszkodzić materiałów filtracyjnych w kolejnych etapach uzdatniania wody. Wkład węglowy wstępny Green Filter CS oczyszcza wodę z chloru i innych chemikaliów. Chlor z wody kranowej ma bardzo negatywny wpływ na wytrzymałość membran osmotycznych (molekularnych).

Działanie odwróconej osmozy Puricom Binature oparte jest o dwa wkłady (będące przedmiotem zestawu) i dwie membrany osmotyczne (dostępne w osobnym dziale). Wkłady należy wymieniać co 12 miesięcy, a membrany osmotyczne mniej więcej co 3-5 lat (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody).

Wkłady Green Filter CS zaprojektowane są w taki sposób, by wyjątkowo dokładnie oczyszczać wodę nie zajmując przy tym dużo miejsca w kompaktowych systemach osmotycznych. Wkłady z serii CS-Filters wyprodukowane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu uzdatniają wodę niezwykle efektywnie nawet w przepływowych filtrach odwróconej osmozy.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter CS-Filters zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Żywotność 1 rok
Przeznaczenie Odwrócona osmoza Puricom Binature

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl