Wkład węglowy Green Filter BIG 10"

Dostępność: w magazynie
Cena: 153,00 zł 153.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Wkład węglowy Green Filter BIG 10" posiada zdolności filtracji chloru, związków organicznych i metali ciężkich. Usuwa zły smak i zapach wody nie powodując przy tym spadków ciśnienia wody. Wkład pasuje do obudów filtracyjnych Big Blue 10 cali.

Wkłady węglowe Green Filter posiadają granulowany węgiel aktywny z łupin orzechów, który w sposób niezwykle dokładny eliminuje chlor oraz większość substancji rozpuszczonych w wodzie, które mają wpływ na jej smak i zapach. Węgiel aktywny wyprodukowany z łupin orzechów kokosowych to najbardziej chłonne i najbardziej wydajne złoże węglowe. Stosowane jest tylko we wkładach węglowych najwyższej klasy.

Wkłady z węglem sypkim (GAC) cechują się bardzo dużą adsorpcją chloru, z uwagi na to, że woda swobodnie przepływa przez porowatą strukturę cząsteczek złoża.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.
Węgiel aktywny NSF Najwyższej jakości węgiel aktywny posiadający certyfikat NSF - prawdziwy wskaźnik jakości i zgodności produktu. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody.

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 4,5"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Granulowany węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych
Wydajność 1600 l/h
Temperatura na wejściu (max) 60°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Informacje Konieczność stosowania prefiltracji dla ochrony wkładu
Przeznaczenie Filtry Big Blue

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl