Wkład uniwersalny Cintropur NW 25, TIO

Dostępność: w magazynie
Cena: 224,00 zł 224.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Cintropur

Opis

Wkład uniwersalny pasuje do korpusów filtra Cintrpur NW 25 (analogicznie do NW 25 TE-CTN, NW 25 DUO-CTN, NW 25 DUO-TE) oraz dwustopniowego filtra Cintropur TIO. Standardowo w tych urządzaniach montowany jest nośnik (support) i rękaw filtracyjny, który dokręca się wirówką i domyka dekielkiem od spodu.

Wkład z porowatego polietylenu odpowiada za oczyszczanie wody z zanieczyszczeń mechanicznych. Pory powłoki filtracyjnej pozwalają na filtrację wody z dokładnością do 5 mikronów. Unikalna konstrukcja wkładu zapewnia ogromną chłonność zanieczyszczeń i zwiększa powierzchnie kontaktu wody z powierzchnią filtrującą.

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Wkłady uniwersalne Cintropur są wielokrotnego użycia - wystarczy otworzyć obieg wsteczny wody (przekręcając zawór kulowy), żeby oczyścić wkład oraz klosz filtra. Dokładniejszą regenerację można wykonać odkręcając klosz filtra i przemywając wkład wodą bieżącą pod ciśnieniem.

Dane techniczne

Materiał filtrujący Porowaty polietylen
Dokładność filtracji 5 μm
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Serwis Płukanie co 3 miesiące
Przeznaczenie Filtry Cintropur NW 25, NW 25 TE-CTN, NW 25 DUO-CTN, TIO

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl