Wkład piankowy Green Filter 20"

Dostępność: w magazynie
Cena: 20,10 zł 20.10 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Wkład piankowy Green Filter 20 cali doskonale usuwa piasek, muł, rdzę oraz inne zanieczyszczenia mechaniczne. Wkład montuje się w obudowach standardowych dwu i trzyczęściowych. Polecamy używanie korpusów trzyczęściowch (takich jak Atlas Filtri SX) z uwagi na łatwiejszą eksploatację oraz mniejsze ryzyko uszkodzenia głowicy filtra w czasie wymiany wkładu.

Włóknina polipropylenowa zbudowana jest z mikropęcherzyków otwartokomorowych, które ułożone są w ten sposób, by zagęszczenie materiału zwiększało się do środka wkładu (trzpienia). Dzięki temu czas kontaktu wody z materiałem filtracyjnym jest wydłużony do maksimum.

Wkłady mechaniczne używa się często jako prefiltrację (filtrację wstępną) w różnych systemach uzdatniania wody. W systemie odwróconej osmozy wkład mechaniczny zawsze jest instalowany jako pierwszy stopień, by woda z potencjalnymi sedymentami nie zmniejszyła efektywności działania wkładu węglowego, a później membrany osmotycznej. W stacjach filtracyjnych (systemy na cały dom - takie jak zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze czy kolumny węglowe) obligatoryjnie montuje się filtr mechaniczny, by nie uszkodzić mechanizmu zasysającego wodę do butli filtracyjnej i nie uszkodzić złoża filtra.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 1 mikron
  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 20 mikronów
  • 50 mikronów

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Wysokość 20"
Średnica 2,5"
Wymiary 50 x 6 cm
Materiał filtrujący Pianka polipropylenowa
Dokładność filtracji 1 μm | 5 μm | 20 μm | 50 μm
Wydajność 1400 l/h | 2700 l/h | 4500 l/h | 4600 l/h
Temperatura na wejściu (max) 65°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Obudowy standardowe

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl