Wkład harmonijkowy Green Filter 10"

Dostępność: w magazynie
Cena: 29,00 zł 29.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Green Filter

Opis

Wkłady harmonijkowe Green Filter 10" posiadają dużo lepszą specyfikację techniczną od standardowych wkładów mechanicznych. Regenerację hiszpańskich wkładów można wykonywać bez obawy o odkształcenie się warstwy filtracyjnej. Wkłady pasują do filtrów (najbardziej znanych) dwuczęściowych i (tych mniej popularnych) trzyczęściowych.

Karbowany poliester wychwytuje zanieczyszczenia nawet do 5 mikronów (przy najbardziej dokładnym mikronażu). Część osadów zostaje na wkładzie, a reszta spada na dół klosza. W czasie regeneracji wkładu należy także wyczyścić obudowę filtra.

Wkłady wielokrotnego użytku instaluje się najczęściej w miejscach, gdzie występują większe zawiesiny (sedymenty o dosyć dużym mikronażu), które mogłyby bardzo szybko uszkodzić sznurek polipropylenowy lub piankę poliropylenową. Należy jednak pamiętać, iż wkłady siatkowe czy wkłady harmonijkowe co jakiś czas (w zależności od zgromadzonych zanieczyszczeń) trzeba przepłukiwać wodą pod ciśnieniem.

Certyfikaty:

Certyfikat NSF Obecność znaku NSF na produkcie bądź na urządzeniach w przemyśle spożywczym oznacza, iż produkt ten został oceniony, przetestowany i certyfikowany przez NSF International i uznany jest jako zgodny z międzynarodowymi standardami przemysłu spożywczego.
Certyfikat CE Certyfikat CE to deklaracja producenta, że wyrób spełnia podstawowe wymagania, właściwych regulacji Prawa Europejskiego w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Wkłady Green Filter Innowacyjne wkłady filtracyjne nowej generacji Green Filter zapewniają najwyższą jakoś filtracji. Wkłady zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić jak najdokładniejszy przepływ wody przez złoże filtracyjne.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 1 mikronów
  • 5 mikronów
  • 50 mikronów

Wkłady marki Green Filter (importowane z Hiszpanii) zapewniają niskie spadki ciśnienia, wysoką dokładność filtracji, długą żywotność oraz podwyższoną wytrzymałość na wysokie temperatury wody. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wkładów dostępnych na rynku od wielu lat.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Karbowany poliester
Dokładność filtracji 1 μm | 5 μm | 50 μm
Wydajność 680 l/h | 1360 l/h | 2270 l/h
Temperatura na wejściu (max) 80°C
Żywotność 2 lata
Serwis Płukanie co 3 miesiące
Przeznaczenie Obudowy standardowe

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl