Wkład Atlas Filtri TS 10 SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 59,00 zł 59.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Za proces filtracji we wkładzie Atlas Filtri TS 10 SX odpowiada tkanina poliestrowa, która w sposób niezwykle precyzyjny odsiewa z wody sedymenty większe niż 50 mikronów. Wkład harmonijkowy można czyścić, przywracając mu w ten sposób pierwotny wygląd i właściwości. Podczas regeneracji wkładu warto również pamiętać o wyczyszczeniu obudowy filtra narurowego (w tym wypadku Atlas Filtri z serii SX).

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja mechaniczna w miejscach, gdzie w wodzie nie występuje bardzo duża ilość szlamu, filtracja wstępna i ochronna, prefiltracja przed urządzeniami AGD i systemem odwróconej osmozy.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Siatka poliestrowa
Wydajność 2500 l / h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 2 lata
Serwis Płukanie co 3 miesiące

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl