Wkład Atlas Filtri SA 10 C BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 348,00 zł 348.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład harmonijkowy z siatki ze stali nierdzewnej inox aisi 304 usuwa zanieczyszczenia mechaniczne z dokładnością do 50 mikronów. Wkład Atlas Filtri SA 10 C BX można samemu regenerować wyjmując go z obudowy i wkładając pod bieżący strumień wody lub myjkę ciśnieniową.

Stal AISI 304 jest najszerzej stosowaną stalą nierdzewną. Stosowana jest w przemyśle chemicznym, papierniczym, przetwórstwie żywności oraz m.in. w aparaturze medycznej, w wymiennikach ciepła, itp.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja wody pitnej, zabezpieczanie urządzeń AGD, hydroforów, pomp wodnych, stacji uzdatniania wody, systemów nawadniających, urządzeń grzewczych.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Siatka filtracyjna karbowana ze stali nierdzewnej inox AISI 304
Dokładność filtracji 50 μm
Wydajność 3000 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 5 lat
Serwis Płukanie co 3 miesiące
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl