Wkład Atlas Filtri QA 10 LM BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 111,00 zł 111.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład Atlas Filtri QA 10 LM BX dzięki odpowiedniej mieszance złóż usuwa z wody sole mineralne. Demineralizacja wody stosowana jest w celu uzyskania zerowej lub bliskiej zeru przewodności. Jonity najwyższej jakości zastosowane we wkładach Atlas Filtri zapewniają najbardziej efektywną zdolność jonowymienną.

Proces demineralizacji polega na wymianie dodatnio i ujemnie naładowanych jonów na wodór oraz grupę wodorotlenową. Żywica kationitowa na kationice silnie kwaśnym pracuje w cyklu wodorowym. Żywica anionowa na anionicie silnie zasadowym pracuje w cyklu wodorotlenowym. Wytwarza się równoważna ilość jonów wodorowych i wodorotlenowych, tworząc cząsteczki wody.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - produkcja wody zdemineralizowanej w małych ilościach, zdemineralizowana woda do żelazek, ekspresów do kawy, czajników, wszędzie tam gdzie potrzebna jest woda bez soli mineralnych, w laboratoriach, elektronice, fotografii, chemii, po membranie odwróconej osmozy, do sprzętu stomatologicznego, do akwarystyki morskiej, mycia okien.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Żywica kationitowa i anionowa
Wydajność 25 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Warunki pracy Max stężenie Cl = 0,1 ppm, Max stężenie Fe = 0,1 ppm
Żywotność W zależności od stężenia soli w wodzie
Serwis Tylko wymiana wkładów
Informacje Konieczność stosowania prefiltracji dla ochrony wkładu
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl