Wkład Atlas Filtri LA 10 BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 56,00 zł 56.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.66667 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Atlas Filtri LA 10 BX to wkład z węglem granulowanym o najwyższej czystości. Węgiel kokosowy posiada większe właściwości adsorpcyjne niż węgiel antracytowy i bitumiczny. Wkłady węglowe usuwają chlor i jego pochodne, związki organiczne i metale ciężkie. Stosowane są w celu polepszenia smaku i zapachu wody.

Złoże filtracyjne węglowe powstaje w wyniku aktywacji węgla w wysokiej temperaturze przy zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych i odparowaniu. Porowata struktura i wysokie właściwości adsorpcyjne złoża spowodowały, że węgiel aktywowany stosuje się niezwykle często w dziedzinie uzdatniania wody.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - eliminacja nieprzyjemnego zapachu, smaku, chloru, pozostałości pestycydów, środków owadobójczych, chloropochodnych, filtracja wody pitnej w połączeniu z przyrządami zalecanymi przez obowiązujące normy (system RO, lampy UV), redukcja chloru w punkcie wyjścia i w punkcje końcowym zaraz przed pralką, zmywarką, prysznicem i w innych instalacjach do wody nie nadającej się do picia, redukcja chloru dla potrzeb przemysłu chemicznego, farmaceutycznego dla ochrony urządzeń z odwróconą osmozą.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych
Wydajność 500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Informacje Konieczność stosowania prefiltracji dla ochrony wkładu
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl