Wkład Atlas Filtri FA 20 BIG SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 100,00 zł 100.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład ze sznurka polipropylenowego Atlas Filtri FA 20 BIG SX do obudów Big Blue o wysokości 20 cali (inaczej zwanych BB20, Big Blue 20") jest wkładem mechanicznym (co oznacza, że wychwytuje zawiesiny z wody). Ze względu na duży rozmiar (co za tym idzie - dużą powierzchnię filtracji), można go instalować na głównych przyłączach wody w domu.

Wkład wykonany jest z nietoksycznego materiału, odpowiedniego dla wody pitnej. W gospodarstwach domowych często stosuje się tego typu wkłady jako filtracja wody pitnej, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pomp ciśnieniowych, grzejników oraz urządzeń AGD. W środowisku przemysłowym wkłady Big Blue można używać jako prefiltracja dla hydroforów, systemów nawadniających, zabezpieczeń instalacji wodnych. To są tylko przykłady - wkłady Big Blue (średnica 4,5 cala) posiadają całe spektrum zastosowań.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 1/3 mikrona
  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 25 mikronów
  • 50 mikronów
  • 100 mikronów

Dane techniczne

Wysokość 20"
Średnica 4,5"
Wymiary 50 x 11 cm
Materiał filtrujący Sznurek polipropylenowy
Dokładność filtracji 1/3 μm | 5 μm | 10 μm | 25 μm | 50 μm | 100 μm
Wydajność 4000 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Big Blue

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl