Wkład Atlas Filtri FA 10 BIG SANIC SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 69,00 zł 69.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkład ze sznurka polipropylenowego Atlas Filtri FA 10 BIG Sanic SX jest wkładem mechanicznym (co oznacza, że wychwytuje zawiesiny z wody). Ze względu na duży rozmiar (co za tym idzie - dużą powierzchnię filtracji), można go instalować na głównych przyłączach wody w domu.

Sznurek polipropylenowy powlekany jest srebrem. Jony srebra usuwają ryzyko wystąpienia zakażenia bakteriologicznego na powierzchni wkładów. Największe właściwości bakteriobójcze wkład wykazuje w połączeniu z obudową Atlas Filtri DP BIG Sanic 10".

Produkty z ochroną Microban są stosowane w medycynie, m.in. w materacach szpitalnych, poduszkach i maskach na twarz używanych przez lekarzy przy operacjach. Struktura Microban stosowana jest w szerokiej gamie produktów (pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej i mydła antybakteryjne).

W gospodarstwach domowych często stosuje się tego typu wkłady jako filtracja wody pitnej, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pomp ciśnieniowych, grzejników oraz urządzeń AGD. W środowisku przemysłowym wkłady Big Blue można używać jako prefiltracja dla hydroforów, systemów nawadniających, zabezpieczeń instalacji wodnych. To są tylko przykłady - wkłady Big Blue (średnica 4,5 cala) posiadają całe spektrum zastosowań.

Certyfikaty:

Certyfikat Microban Microban - światowy lider w produkcji zabezpieczeń antybakteryjnych. Ochrona technologiczna stosowana przez Microban daje produktom dodatkowy poziom bezpieczeństwa przeciwko zanieczyszczeniom mikrobiologicznym, takim jak bakterie, wirusy, pleśnie.
Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Do wyboru mikronaż wkładu:

  • 1 mikron
  • 5 mikronów
  • 10 mikronów
  • 25 mikronów
  • 50 mikronów
  • 100 mikronów

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Bakteriobójczy sznurek polipropylenowy
Dokładność filtracji 1 μm | 5 μm | 10 μm | 25 μm | 50 μm | 100 μm
Wydajność 2500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Big Blue

Opinie o produkcie (1)

29 października 2019

Dobra cena jak na wkłady do serii BIG. Mikronaż 10 zdaje egzamin

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl