Wkład Atlas Filtri CS 10 BX

Dostępność: w magazynie
Cena: 64,00 zł 64.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Harmonijkowy wkład włoskiego producenta Atlas Filtri CS 10 BX usuwa z dokładnością do 25 mikronów zanieczyszczenia sedymentacyjne (tj. zawiesiny), takie jak - piasek, rdza, muł, cząstki korozji, mętność, osady, część trudno rozpuszczalnych związków żelaza.

System stosowany w serii Atlas Filtri BX pozwala na bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem. Dzięki czemu eksploatacja filtra jest prosta, a wymiana wkładu bardzo szybka. Zastosowanie podwójnej uszczelki O-ring zapewnia doskonałą szczelność.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Przykładowe zastosowania - filtracja drobnego piasku, szlamu rdzy, zabezpieczenie bojlerów, pralek oraz innych instalacji do wody nie nadającej się do spożycia, prefiltracja hydroforów, pomp wodnych, systemów nawadniających, instalacji basenowych, zabezpieczenie instalacji przemysłowych.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Średnica 2,5"
Wymiary 25 x 6 cm
Materiał filtrujący Papier celulozowy
Dokładność filtracji 25 μm
Wydajność 2500 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 6 miesięcy
Serwis Tylko wymiana wkładów
Przeznaczenie Filtry Atlas Filtri z serii BX

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl