Wkład Atlas Filtri CB EC CTO 10 BIG SX

Dostępność: w magazynie
Cena: 245,00 zł 245.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 9)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wkłady filtracyjne Atlas Filtri CB EC CTO 10 BIG SX o średnicy zewnętrznej 4,50" pasują do obudów DP BIG wykonanych z bloków filtracyjnych z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego.

Są produkowane przy użyciu zastrzeżonej technologii, która pozwala na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Wkłady Atlas Filtri CB EC CTO 10 BIG SX służą do usuwania cyst takich jak Giardia i Cryptosporidium, metali ciężkich, lotnych związków organicznych, chloru, nieprzyjemnych zapachów i smaków, dzięki nominalnej filtracji 10 mikronów.

Każdy wkład filtra nadaje się do uzdatniania wody o dużej wydajności, gwarantując optymalną wydajność, do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Włoskie wkłady Atlas Filtri (zarówno do filtrów standardowych, jak i Big Blue) to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wkładów polskich producentów lub produktów importowanych z Chin. Różnica w jakości widoczna jest gołym okiem.

Dane techniczne

Wysokość 10"
Wymiary 25 x 11 cm
Materiał filtrujący Węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych
Dokładność filtracji 10 μm
Wydajność 680 l/h
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Żywotność 3-6 miesięcy

Opinie o produkcie (9)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl