Producenci

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 800,00 zł 1800.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Wszystkie korpusy filtrów wchodzących w skład OASIS DP SANIC pokryte są systemem antybakteryjnym - Microban. W właściwości bakteriobójcze wyposażone są zarówno poszczególne klosze oraz głowice.

Filtr przystosowany jest do montażu bezpośrednio w szafce pod zlewozmywakiem w kuchni w celu uzdatniania wody stricte na potrzeby spożywcze (do picia bezpośrednio z wylewki bądź do przygotowania na bazie uzdatnionej i przefiltrowanej wody ciepłych napojów t.j kawy czy herbaty).

Obudowy wkładów filtracyjnych w odwróconej osmozie OASIS DP SANIC zbudowane są w ten sposób aby podczas wymiany wkładów użytkownik nie musiał wyjmować całego urządzenia. Wystarczy delikatnie uchylić obudowę, odkręcić korpus filtra od głowicy i wymienić wkład. Wymianę wkładów w filtrze osmotycznym OASIS DP SANIC należy przeprowadzać raz na 6 miesięcy.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Żywotność membrany w tym filtrze osmotycznym zależy od stopnia zanieczyszczenia wody i wynosi od 3 do 5 lat. Po tym czasie membranę w filtrze należy wymienić na nową.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl