Producenci

Lampa TMA V40

Dostępność: w magazynie
Cena: 2 390,00 zł 2390.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)
Producent: TMA

Opis

Model TMA V40 jest idealnym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w średniej wielkości instalacjach wodnych (domy jednorodzinne, apartamenty, gastronomia, produkcja leków, kosmetyków). Ujęcie studzienne skażone bakteriologicznie należy najpierw wysterylizować - pozbawić wszelkich wirusów, bakterii i grzybów.

Stosowanie ultrafioletu pozwala zniszczyć bakterie do poziomu stawianego wodzie pitnej oraz skuteczne zredukować chloraminy, które wpływają na zapach wody. Długość fali emitowanej przez promienniki niskociśnieniowe (amalgamatowe) montowane w lampach TMA wynosi 254 mn.

Promienniki amalgamatowe posiadają natychmiastowy zapłon po wyłączeniu lub zaniku napięcia. Ponadto dzięki temu, że pracują w niskiej temperaturze - zabezpieczają rurę kwarcową przed osadzaniem się na jej powłoce osadu (kamienia).

Certyfikat:

Certyfikat PZH Atest PZH (Polskiego Zakładu Higieny) jest świadectwem, że przedstawiony do oceny wyrób, podczas stosowania zgodnego z zaleceniami producenta, nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko.

Zalety lampy TMA V40 - możliwość pracy w pionie i poziomie, możliwość pracy w przypadku braku przepływu wody, jednakowa skuteczność promieniowania UV w całej komorze,  nie wymaga minimalnego przepływu wody, prosty montaż i serwis, wysoka odporność korpusu na trudne warunki, rura osłonowa z czystego kwarcu, posiada turbolizator i dodatkowe prowadnice rur kwarcowych.

Lampa TMA V40 posiada zaawansowany układ sterowania - zdalne włączanie/wyłączanie, system alarmowy, dźwiękowy czujnik uszkodzenia promiennika UV, licznik casu pracy, wyjście na elektrozawór, wyprowadzenie sygnału alarmowego na zewnątrz.

Należy pamiętać, że dezynfekcja powinna być ostatnim stopniem w procesie uzdatniania wody. Lampa UV powinna zapewniać odpowiednia dawkę promieniowania (w zależności od szczytowego zapotrzebowania na wodę). Wydajność lamp bakteriobójczych podawana przez producenta odnosi się do wody spełniającej normę w zakresie składu chemicznego oraz mętności.

Skład zestawu:

  • Lampa TMA V40
  • Promiennik
  • Osłona kwarcowa
  • Zasilacz z układem sterowania
  • Optyczny wskaźnik pracy promiennika
  • System spustowy
  • Wspornik ścienny (0-180°)

Dane techniczne

Rozmiar 130 x 955 mm
Przepływ (max) 4,8 m³/h przy dawce 300 J/m²
Przepływ (min) 3,6 m³/h przy dawce 400 J/m²
Transmisja wody 95 %
Moc promiennika 40 W
Moc pobierana 50 W
Symbol promiennika Philips
Przyłącza (typ) MNPT
Przyłącza (rozmiar) 1 1/2"
Temperatura na wejściu (max) 45°C
Ciśnienie na wejściu (max) 10 bar
Waga 10 kg
Zasilacz 230 V 50 Hz
Dodatkowe Optyczny wskaźnik pracy promiennika, sygnalizacja działania i awarii, licznik czasu pracy, przypomnienie o wymianie promiennika

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

26 października 2020

Lampa zamontowana przez serwis w naszym pensjonacie - sprawna realizacja, miła obsługa. Woda bezpieczna :)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl