Producenci

Kolumna filtracyjna Ecoperla Sedimentower L

Dostępność: w magazynie
Cena: 1 290,00 zł 1290.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 4)
Producent: Ecoperla

Opis

Od standardowych filtrów mechanicznych system Sedimentower L wyróżnia o wiele większa powierzchnia filtracyjna. Powierzchnia styczności złoża z wodą jest większa, a przez to proces filtracji o wiele dokładniejszy.

Głowica ręczna typu TR MAN pozwala na ustalenie procesu regeneracji w dowolnym momencie Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania głowicy sterowanej automatycznie.

Podczas procesu filtracji z wody usuwane są między innymi: piasek, muł, żelazo, mętność oraz inne duże cząstki substancji zalegające w wodzie.

Montaż i wymiana złoża

System Sedimentower L jest przeznaczony do gospodarstw domowych, których głównym źródłem pozyskiwania wody jest studnia głębinowa lub ujęcie wodociągowe. Regeneracja złoża powinna odbywać się raz w tygodniu. Jej częstotliwość wynika z ilości filtrowanej wody oraz stopnia występującego problemu.

Woda bez zanieczyszczeń to same zalety!

  • Dokładnie oczyszczona
  • Klarowna i czysta
  • Zdatna do użytkowania
  • Bez dużych cząstek mechanicznych

Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę na półpalecie. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu ryzyko uszkodzenia zostaje znacznie zminimalizowane.

Dane techniczne

Głowica sterująca TR MAN
Przyłącze 1"
Ilość złoża 40 l
Przepływ nominalny 2,2 m³/h
Przepływ maksymalny 4,4 m³/h
Ciśnienie robocze 2,5 - 6,0 bar
Wymiary butli (w/s) 143,0 x 32,0 cm

Opinie o produkcie (4)

17 maja 2018

My zdecydowaliśmy się na kolumnę filtracyjną do kotłowni w naszej kamienicy. Stare rury oznaczają dużo cząstek mechanicznych, a tak wszyscy mieszkańcy są zadowoleni. Z kranów płynie oczyszczona woda, z której już nie strach korzystać.

26 maja 2018

Ludzie zazwyczaj wybierają narurowe filtry mechaniczne. My wybraliśmy do domu kolumnę filtracyjną, bo problem z zawiesiną był dość spory, a więcej złoża to dłuższy kontakt wody z mieszanką filtracyjną. Poza tym złoża nie trzeba tak często wymieniać, a regeneracja jest bardzo prosta.

14 czerwca 2018

My mieliśmy na tyle dużo szczęścia, że okazało się, że możemy odżelaziać wodę na złożu z Ecoperla Sedimentower. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo cena jest atrakcyjna i efekty zadowalające.

16 maja 2019

Kran co chwilę był zapchany, coś odkładało się na siatce. Mieszkamy w starym budownictwie i prawdopodobnie z rur odrywają się jakieś cząstki, które osiadały w kranie. Nie wspomnę o tym, że trafiało to do naszych szklanek. Stosowaliśmy filtry narurowe, które trzeba było co chwilę wymieniać i ładować pieniądze. W przypadku sedimentowera kupiliśmy raz, mamy spokój, a co najważniejsze nie trzeba w nim nic wymieniać, bo sam wypłukuje się z tego co zebrał. Nareszcie mamy wodę jak należy.

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl