Filtr Cintropur NW 25 TE-CTN

Dostępność: w magazynie
Cena: 540,00 zł 540.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Cintropur

Opis

Produkowane w całości z materiałów syntetycznych pierwszej jakości, filtry Cintropur charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia. Montowane są na przewodach doprowadzających wodę do budynku, dzięki czemu chronią przed korozją i zanieczyszczeniem całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia.

Cechy filtra Cintropur NW 25 TE-CTN - trwały, niezawodny, łatwy w czyszczeniu, posiada przeźroczystą obudowę, zapewnia długi czas kontaktu wody ze złożem.

Zasada działania - filtry Cintropur NW 25 TE-CTN działają w oparciu o złoże filtracyjne. Najczęściej jest to węgiel aktywny, żywica kationitowa lub polifosforan. Woda pod ciśnieniem przedostaje się przez dno pojemnika, przepływa przez złoże i przepływając przez specjalne sitko trafia do instalacji wodociągowej. Filtry do wody Cintropur NW 25 TE-CTN są urządzeniami jednostopniowymi, ale istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Zastosowanie - filtry wypełnione węglem aktywnym oprócz chloru usuwają związki toksyczne i rakotwórcze oraz siarkowodór i inne substancje rozpuszczone, znacznie poprawiając cechy organoleptyczne wody. Filtr wypełniony polifosforanem usuwa twardość, chroni instalacje i urządzenia przed osadzaniem się kamienia.

Skład zestawu:

  • Filtr Cintropur NW 25 TE-CTN
  • Klucz serwisowy

Dane techniczne

Rozmiar 355 x 230 mm
Przepływ 0,5 m³/h
Przyłącza (typ) Śrubunkowe
Przyłącza (rozmiar) 1"
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Ciśnienie na wejściu (max) 16 bar
Waga 1,3 kg
Wkłady Złoże filtracyjne
Pojemność klosza 0,57 l

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl