Filtr Cintropur NW 25 DUO-TE

Dostępność: w magazynie
Cena: 585,00 zł 585.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Cintropur

Opis

Produkowane w całości z materiałów syntetycznych pierwszej jakości, filtry Cintropur charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia. Montowane są na przewodach doprowadzających wodę do budynku, dzięki czemu chronią przed korozją i zanieczyszczeniem całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia.

Cechy filtra Cintropur NW 25 DUO-TE - trwały, niezawodny, łatwy w czyszczeniu, posiada przeźroczystą obudowę, zapewnia długi czas kontaktu wody ze złożem, wykorzystuje unikalny system rękawów filtracyjnych.

Zasada działania - filtry Cintropur NW 25 DUO-TE uzdatniają wodę w dwóch etapach. Na początku ciecz przelatuje przez siatkę filtra mechanicznego, który zatrzymuje stałe cząsteczki (ziemi, piasku, rdzy) znajdujące się w stanie zawieszonym w wodzie. Następnie woda przepływa przez klosz zasypany złożem (najczęściej węglem aktywnym lub polifosforanem). W zależności od dobranego złoża, ten etap filtracji może zmiękczyć wodę lub polepszyć jej smak i zapach.

Certyfikaty:

Certyfikat Bio Dosimetry BIO-DOSIMETRY test opiera się na laboratoryjnych metodach użytych do pomiaru lub oszacowania dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez wyprodukowaną jednostkę.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat ekologii Proces produkcyjny urządzeń Cintropur opiera się na innowacyjnych technologiach zmniejszających emisję szkodliwych substancji do minimum. Dział badania i rozwoju belgijskiego producenta stale opracowuje metody mogące przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego utrzymując równolegle wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Zastosowanie - zabezpieczenie instalacji domowych lub przemysłowych, poprzez zatrzymywanie stałych cząsteczek (ziemi, piasku, rdzy) znajdujących się w stanie zawieszonym w wodzie. Filtry domowe Cintropur z siatką doskonale nadają się do filtrowania wody przed osmozą, zmiękczaniem lub lampą ultrafioletową. Filtry wypełnione węglem aktywnym oprócz chloru usuwają związki toksyczne i rakotwórcze oraz siarkowodór i inne substancje rozpuszczone, znacznie poprawiając cechy organoleptyczne wody. Filtr wypełniony polifosforanem usuwa twardość, chroni instalacje i urządzenia przed osadzaniem się kamienia.

Skład zestawu:

  • Filtr Cintropur NW 25 DUO-TE
  • Klucz serwisowy
  • Wkład filtracyjny 25 mikronów

Dane techniczne

Rozmiar 355 x 394 mm
Przepływ 0,5 m³/h
Przyłącza (typ) Śrubunkowe
Przyłącza (rozmiar) 1"
Temperatura na wejściu (max) 50°C
Ciśnienie na wejściu (max) 16 bar
Waga 2,4 kg
Wkłady Rękawy filtracyjne i złoże
Pojemność klosza 0,57 l
Powierzchnia filtracji 450 cm²

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl