Filtr Atlas Filtri Hydra Hot

Dostępność: w magazynie
Cena: 405,00 zł 405.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlas Filtri

Opis

Filtry Atlas Filtri Hydra zapewniają ochronę instalacji wodnej przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, takimi jak piasek, rdza i drobiny sedymentacyjne. Filtry Atlas Filtri Hydra to innowacyjne urządzenia z możliwością samooczyszczania wkładu filtracyjnego. Zostało to zrealizowane dzięki na nowo zaprojektowanemu wstecznemu prądowi wody bieżącej zapewniającemu najlepsze usuwanie cząsteczek zanieczyszczeń z wkładu filtrującego.

Dzięki wzmocnionej obudowie urządzenie doskonale nadaje się do filtracji wody ciepłej (do 80°C).

Wkład RAH HOT 90 mikronów - siatka ze stali nierdzewnej zapewnia dłuższą żywotność i zwiększa odporność wkładu na uszkodzenia mechaniczne. Nadaje się do wielokrotnego płukania. Wkład został zaprojektowany specjalnie dla odpowiedniej filtracji wody ciepłej (do 80°C).

Czyszczenie wkładu:

Dla rozpoczęcia procesu czyszczenia wkładu filtrującego wstecznym strumieniem wody wystarczy otworzyć zawór kulowy znajdujący się na dnie klosza. To spowoduje spadek ciśnienia, który popchnie wkład filtrujący na sam dół klosza i odwróci strumień wody na płynący od wewnętrznej strony wkładu. Ten wsteczny prąd wody usunie zanieczyszczenia zatrzymane przez wkład i znajdujące się na jego zewnętrznej stronie.

Certyfikaty:

Certyfikat TIFQ TIFQ - Instytut jakości higienicznej Technologii Żywności jest niezależną osobą trzecia odpowiedzialną za weryfikację i walidację sprzętu, maszyn i urządzeń, które mają kontakt z żywnością i wodą pitną. Oprócz tego zajmuje się kwalifikacją procesów produkcyjnych. Działalność obejmuje cały łańcuch technologiczny firm spożywczych.
Certyfikat ACS Wydany przez laboratorium certyfikat ACS (zatwierdzony przez francuskie służby zdrowia) umożliwia ocenę przydatności materiału lub przedmiotu, który wchodzi w kontakt z wodą pitną. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się z przejściem rygorystycznych testów.
Certyfikat GOST Certyfikat zgodności GOST jest to dokument, który potwierdza zgodność produkcji, towarów, usług z normami jakości i bezpieczeństwa, dotyczących danego rodzaju produkcji, rosyjskich standardów oraz zasad.
Certyfikat Atlas Green Obudowy filtrów Atlas Filtri są produkowane w oparciu o własne procedury pozwalające zaoszczędzić do 60% energii podczas formowania wtryskowego w porównaniu ze zwykłymi plastikami. Jest to jeden z przykładów zaangażowania Atlas Filtri w przestrzeganie Protokołu z Kyoto na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych (CO2).

Do wyboru rozmiar przyłącza filtra:

  • 1/2 cala
  • 3/4 cala
  • 1 cal

Dane techniczne (rozmiar filtra, przepływ wody i rozmiar przyłącza) zależą od wybranego wariantu produktu.

Dane techniczne

Rozmiar 120 x 390 | 120 x 390 | 120 x 390 mm
Przepływ 3,5 | 5 | 6 m³/h
Przyłącza (typ) Gwint wewnętrzny
Przyłącza (rozmiar) 1/2" | 3/4" | 1"
Temperatura na wejściu (max) 80°C
Ciśnienie na wejściu (max) 8 bar
Waga 5 kg
Klosz Wzmocniony nylon
Głowica Wzmocniony nylon
Wkłady Wielokrotnego użytku RAH HOT
Dodatkowe Płukanie wsteczne

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl