Producenci
Promocje
Zbiornik do osmozy 6,8 litra
Zbiornik do osmozy 6,8 litra
289,00 zł 199,00 zł
szt.
Zestaw Green Filter do filtra FT-Line 3
Zestaw Green Filter do filtra FT-Line 3
211,00 zł 205,00 zł
szt.
Osłona żarnika do lampy TMA V12
Osłona żarnika do lampy TMA V12
119,00 zł 115,00 zł
szt.
Filtr Cintropur NW 25
Filtr Cintropur NW 25
370,00 zł 269,00 zł
Osłona żarnika do lampy TMA V120/AM1
Osłona żarnika do lampy TMA V120/AM1
325,00 zł 311,00 zł
szt.
Lampa Sterilight S5Q-PA
Lampa Sterilight S5Q-PA
1 350,00 zł 1 145,00 zł
szt.
Wkład sznurkowy Slim 20"
Wkład sznurkowy Slim 20"
23,70 zł 18,30 zł
Wkład piankowy Green Filter 10"
Wkład piankowy Green Filter 10"
9,50 zł 6,50 zł
Membrana Green Filter 150 GPD
Membrana Green Filter 150 GPD
449,00 zł 333,50 zł
szt.
Wkład liniowy węglowy Green Filter
Wkład liniowy węglowy Green Filter
36,00 zł 26,30 zł
szt.
Produkt dnia
Filtr Puricom CP-2
Filtr Puricom CP-2
265,00 zł
szt.
Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero
Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero
3 490,00 zł
szt.
Lampa Cintropur 4100
Lampa Cintropur 4100
2 129,00 zł

Ecoperla Profine Zero - odwrócona osmoza o niezwykłych właściwościach

0

Niepowtarzalny design do nowoczesnej kuchni

Jak wiadomo, często najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a wygląd Ecoperla Profine Zero pozostawia pozytywne odczucia. Wszystkie części zostały zamknięte w minimalistycznej obudowie o neutralnym kolorze. To tylko podkreśla fakt, że mamy do czynienia z urządzeniem nowoczesnym wysokiej jakości.

Oprócz wyglądu liczy się także strona praktyczna. Ecoperla Profine Zero to jeden z najmniejszych systemów odwróconej osmozy na polskim rynku. Jego wymiary to 36x46x15 cm. Tak kompaktowy rozmiar pozwala na umieszczenie produktu nie tylko w kuchennej szafce, ale też na przykład szufladzie. Podłączenie jest niezwykle proste, ponieważ wystarczy podpiąć tylko trzy złącza – wejście, wyjście oraz odpływ do kanalizacji.

Równie łatwy jest proces wymiany wkładów. Aby go przeprowadzić wcale nie trzeba spuszczać wody ze zbiornika, ani odcinać jej dopływu. Wymiana wkładu wstępnego oraz końcowego nie wymaga stosowania narzędzi.

Wydajna i profesjonalna filtracja wody

Warto przyjrzeć się bliżej samemu procesowi filtracji wody. W Ecoperla Profine Zero jest wyjątkowym systemem, ponieważ posiada aż dwie membrany osmotyczne o łącznej wydajności 300 GPD, a to przekłada się na 1134 litry przefiltrowanej wody w ciągu doby.

Dodatkowo pod magnetyczną pokrywą znajdziemy filtr wstępny z węglem aktywnym impregnowanym srebrem oraz nowatorski filtr końcowy składający się z bloku węglowego oraz membrany ultrafiltracyjnej.

Co z minerałami w wodzie?

Wielu ludzi odrzuca pomysł zakupu systemu odwróconej osmozy ze względu na to, że wydaje im się, iż woda może być wyjałowiona po filtracji. Ecoperla Profine Zero to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich klientów i pozbawia wszelkich obaw. W wodzie pozostają naturalne minerały.

Produkt posiada mieszacz, który pozwala na dostosowanie parametrów wody. Jeśli więc użytkownik życzy sobie więcej minerałów na wyjściu nie ma z tym najmniejszego problemu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatkowych mineralizatorów.

Zdrowa woda na bieżąco

Ecoperla Profine Zero została wyposażona w dynamiczny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3,5 litra. Po jego opróżnieniu nadal można pobierać wodę bez ograniczeń. Jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie, dzięki któremu następuje częsta wymiana, a woda jest zawsze świeża.

Kilka ważnych danych

Pochylając się nad tym urządzeniem nie można pominąć jego parametrów. Odrzut do kanalizacji można spokojnie uznać za jeden z najniższych. Na jeden litr czystej wody przypadają tylko dwa litry odrzutu. Pobór wody to aż 3 litry na minutę. Jednorazowo można pobrać aż 3,5 litra, potem także istnieje możliwość poboru, jednak jest on nieco wolniejszy. Cykl napełnienia zbiornika to 8,5 minuty.

Bez hałasu, bez użycia prądu – idealnie!

Ecoperla Profine Zero jest uznawana za produkt ekskluzywny z powodu wielu nowatorskich i opatentowanych rozwiązań. Urządzenie nie potrzebuje prądu do działania, nie hałasuje, a zapewnia stały dostęp do zdrowej, smacznej, a przede wszystkim czystej wody, którą można pic bez ograniczeń, a także wykorzystywać do przyrządzania pysznych dań dla całej rodziny. Design sprawia, że Ecoperla Profine Zero dopasuje się do każdej kuchni, a praca produktu będzie niemal niezauważalne. Ten system odwróconej osmozy to wyznacznik nowoczesnej filtracji wody, który można mieć u siebie już teraz.

Komentarze do wpisu (0)

Płatności obsługuje
PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl